Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimaradtam valamiből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradtam valamiből?

Figyelt kérdés

Egy gyors skicc rólam: 19 éves lány vagyok, most végeztem a gimivel, egyetemista vagyok.

Rendszeresen sportolok, szabadidőmben olvasok, főzök, sütök, sorozatot nézek. Komoly vagyok, de könnyen fel tudok vidítani másokat, viszont sokan mondják hogy olyan megközelíthetetlen vagyok. Meg ha rossz kedvem van akkor nem szólalok meg és állítólag gyilkos módjára nézek. :D De ez vagyok én.

Nem szeretek bulizni járni, mint a többi fiatal. Nincsenek vicces történeteim hogy "hogy akartak felszedni". De nem is vágyom ilyenekre, csak az zavar hogy emiatt a tiniszerelemből is kimaradtam. Helyette tanultam...

Tetszettek fiúk, de sose volt viszonzott..legalábbis én nem tudtam róla. Nem éltem sosem át, hogy milyen amikor nem én próbálom valaki figyelmét felhívni hanem valaki értem "küzd". Úgy könyveltem el magamban, hogy nem vagyok én annyira érdekes, hogy valaki foglalkozzon velem.


Most talán-nagyon talán valami alakulóban van, de őszintén fogalmam nincs, hogy most csak nagyon jófej velem a srác vagy szeretne is valamit. Olyan jó érzés, hogy mindent meg tudok valamilyen szinten tanulni, de ehhez egyáltalán nem konyítok. :')


Szóval fogalmam nincs, hogy hogy mit tennék, ha esetleg egyszer valamilyen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag arra vetemedne, hogy elhívjon valahova. Nem értek a szerelemhez. :D És már kicsit zavar, hogy lassan 19 évesen ez a harci helyzet, miközben néhány kortársam már jegyben jár, és ez nem túlzás. xD


Jár még valaki ebben a cipőben?


2018. dec. 23. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha tíz év múlva is szó szerint ugyanez lesz a történeted, akkor azt mondom, igen. De 19 évesen, ne viccelj már...
2018. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Pont olyan vagyok,mint te 😁


F

2018. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, eddig biztosan volt miből kimaradnod, de még van időd bepótolni. Harminc évesen már nem fogod tudni..
2018. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!