Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire számít a szemkontaktus?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a szemkontaktus?

Figyelt kérdés
Nos, 3 éve együtt voltam vele, szét mentünk, mai napig szerelmes vagyok belé és hát 2napja újra elkezdtunk beszélgetni. Egy suliba járunk. A kerdes az hogy vajon tetszem e neki újra szerintetek? Állandóan keres, és rögtön vissza ir, na hát iskolába állandóan mosolygunk egymásra,nevetgelunk, ma legalább 10masodpercig egymás szemébe neztunk olyan mélyen, hogy én bennem úgy meg maradt ez az egész 10 másodperces dolog, hogy jobban kötődöm hozzá azóta... Barátság vagy Több?

2021. nov. 18. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ahogy mondod
2021. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval most tetszem neki?
2021. nov. 18. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
A leírtak alapján ez több barátságnál. Milyen jelre vágysz még? írja ki a homlokára?
2021. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire számít a szemkontaktus?" - Eléggé.

"Barátság vagy Több?" - Részedről mindenképp több, de szerintem ő is többet érez.

2021. nov. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2021. nov. 19. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!