Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy van egy internetes barátom?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete járok az interneten megismert fiú barátommal. És már nagyon találkozni akarunk.De..Nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek. Tudnátok segíteni? Köszönöm a választ előre is<3
2021. okt. 18. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy, ahogy ha bárki mással szeretnél találkozni. Ő is ember, ahogy mindenki más.
2021. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hány éves vagy?

Milyen távol laktok egymástól?

Hol akarsz találkozni az egy hete megismert barátoddal?

2021. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.válaszolonak: köszönöm ❤️

2.Válaszolónak:15 éves vagyok, 109 km van köztünk. Nem egy hete ismerem csak egy hete járunk és ő akar eljönni ebbe a városba.

2021. okt. 18. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
aztán ne h lefeküdj vele az első alkalommal, ha az öregnek ez is a terve neked legyen egy kis eszed
2021. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jársz egy olyan emberrel, akit sose láttál? Megbeszéltétek az interneten, hogy "mostantól mi járunk"? Ez elég gyerekesnek tűnik. Szerintem semmit ne mondj a szüleidnek, mert lényegében nincs is mit elmondanod. Majd ha már szülitek a gyerekeket, akkor talán. Addig meg minek beavatni őket? Élvezd az életed, és ne rontsd el azt a szüleid felesleges, álszent véleményével.
2021. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

(Azt én sem értem, hogy hogyan lehet járni valakivel, ha nem is ismeritek egymást személyesen...)

Mondj annyit nekik, hogy találkozol valakivel. Azt azért árult el, hogy helyileg hova mész, hogy érted tudjanak menni vészhelyzet esetén.

2021. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehh megint ez a gyerekes bohóckodás... Azután kéne "járni" hogy már találkoztatok és mondjuk ezt élőbe megbeszélni. Egyébként az ilyen esetek túlnyomó többségében csalódás lesz a találkozás, főleg hogy csak az csajozik így neten akinek semmi önbizalma nincs tehát vaszleg egymáshoz se mertek szólni majd. De azért Good luck, szüleidnek ezt inkább ne mond mert lehet értelmesebbnek néznek mint hogy egy ilyet komolyan vegyél.
2021. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Senkinek nem tűnik fel, hogy 15 évesen nem is regisztrálhat ide?
2021. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!