Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye, hogy bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány osztálytársam (tavaly évfolyamtársam), aki tavaly többször is nézett, de sosem szemeztünk, mert ha a szemébe néztem, mindig elkiáltotta magát (nem annyira hangosan, általában csak mi ketten, meg néhány barátnője hallotta), hogy:"Mit nézel xy, tetszem neked, ne nézz már!" Ez háromszor is megtörtént (mind év végén, akkor kezdett el tetszeni a csaj), idén pedig szintén észreveszem, hogy néz. Azt mondta az egyik legjobb barátnője még április-május környékén, hogy más tetszik neki, de azóta ez változhatott. Lehet, hogy akkor is tetszhettem neki, csak még magának sem merte bevallani? Nem értem a nőket.

2021. szept. 5. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
50% esélyt látok rá.
2021. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, de mekkora az esélye annak hogy az előzmény kérdést pont ezelőtt olvastam el? :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

2021. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az nem az enyém :D
2021. szept. 5. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
“Mit nézel xy” ezt nem csaptad le? Mért nem mondtad neki, hogy “a leértékelt árút”?
2021. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Neked nem az a dolgod, hogy tudd, bejössz-e neki, hanem az hogy bejöjjél neki!
2021. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!