Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most neki bejövök vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most neki bejövök vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem kezdenék vele semmiképp, csak kíváncsiságból kérdezem.

Egyik osztálytársam ezt mondta:

Nagyon-nagyon jó csaj vagy, belsőre. Persze ne értsd félre szép vagy meg minden"

Ra 15 percre meg csókolózni akart velem meg mondta hogy nehéz megállnia hogy ne csókoljon meg. Akkor neki most tetszem vagy nem?


Magánvélemény, de én olyan embert nem akarnék többször lesmárolni, aki nem tetszik, viszont aki nem esetem, annak sem mondanám a képébe, hogy jó vagy nagyon, de csak belsőre.



2021. aug. 12. 17:25
A kérdező szavazást indított:
Tetszem neki
Nem tetszem neki
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ohm, egy kicsit tahó a gyerek...
2021. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy sokan azt mondják, hogy ha beszólogatnak akkor biztos bejössz neki(k) nekem is volt aki megjegyzést tett arra, hogy vékony vagyok aztán meg lesmárolt és állandóan írkál azóta is. Szóval lehet, hogy csak ilyen alkalmira akarna. Inkább figyelj oda, ne használjon ki 😊

1-es voltam

2021. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy menetre biztos.
2021. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy megdicsért elő akarta készíteni a talajt a csókolózásra. Utána meg talán Isten sem tudja mit akart.
2021. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!