Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon félek hogy soha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek hogy soha nem találom meg az igazit.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 vagyok, soha nem volt még senkim...Van egy ideálom viszont az a gond hogy én csak az olyan férfiakat szeretnék akik ebbe beletartoznak, de Magyarországon nem sok van az ilyen férfiakból.Ők pedig tudomást sem vesznek rólam...A velem egykorúak nem nagyon jönnek be. Az elvárásaimból nem tudok lejjebb adni, mert ha lejjebb adok akkor már nem fogok az adott emberhez vonzódni.

Hogy mi is az ideálom? Igazából szeretem az extrémebb külsőt.A hajon annyi a lényeg hogy ne legyen rövid, se szőke. A testalkatra az tetszik ha se nem nagyon izmos, de nem is túlsúlyos.Inkább legyen vékony...Csak az olyan fiúk tetszenek akiknek nagy,karakteres orruk van és minimum 175 centik.

A legfontosabb dolog hogy önálló legyen és ne anyuci kisfia (esküszöm akikkel eddig találkoztam mind az anyjukhoz vannak ragadva,semmi önállóságuk nincsen)

Ők az ideáljaim:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(Remington Leith, Marilyn Manson,Andy Biersack)



2021. aug. 8. 14:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

Megnéztem a képeket és....

Borzasztó!

2021. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%

Rettentően éretlen vagy, talán kinövöd!

Ha nem, majd kezet rázhatsz Evan Rachel Wood-al, aztán majd x év múlva telenyomhatod a netet, hogy megerőszakolt egy ilyen alak, meg bántalmaz. De mindenki a maga kárán tanul.

Amúgy is egy kapcsolat a kompromisszumokról (kellene), hogy szóljon, ilyen elvárási szinttel az életben nem les senkid!

2021. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12 az a nő egy hazug kígyó.Miért 10 év után téma ez? Miért pinterestről letöltött képeket mutogat egy sebes férfi nyakról és állítja hogy az az ő nyaka? Szánalmas
2021. aug. 9. 09:31
 14/20 A kérdező kommentje:
Egyébként van egy magyar csaj aki együtt volt Mansonnal és youtube videókban is kiáll mellette mert vele semmi rosszat nem csinált.Attól hogy valaki így néz ki nem rossz ember.Manson megmondta hogy a stagen ő egy szerepet vesz fel.Ő felettébb okos ember egyébként,hallgasd meg egy interjúját.Megvettem a könyvét és gyerekkorában iszonyatosan sok trauma érte,de ugyanúgy jó ember.Amúgy meg amikor 2 diák Amerikában megölt sok embert és azt mondták Manson zenéje miatt tették akkor is mindenki őt okolta,holott semmi köze nem volt hozzá. [link]
2021. aug. 9. 09:36
 15/20 A kérdező kommentje:

Ő pedig a magyar lány:

[link]

2021. aug. 9. 09:37
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
Neked ezek a bözzik tetszenek ? Fertelmes. Manson állítólag kilövette a levágott fitymáját a világűrbe. Hogy nem 100%-os, az biztos.
2021. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
91%

Ha ilyen zenèt szeretsz, koncertekre jársz stb., bármikor megismerhetsz majd egy valamennyire hasonló ízlésű fiút, aki azért illik hozzád korban (is).


Fiatal vagy még, anno nekem is bejött Manson, meg Riki Church, Shagrath... pedig MM még hozzám is öreg (37 vagyok). Az ember ízlése alakul. Mára ez annyi, hogy tetszenek a hosszúhajú pasik.

2021. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29%
hát azért egy olyan ember, aki charles mansonról veszi fel a művésznevét, az legalább őrült és veszélyes
2021. okt. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
46%

Sejtettem.

Hülyeség volt ez kiírnod mert most egy csomó ember akiknek semmi köze az életedhez leszól és terrorizál a stílusod miatt.


Hidd el, ezek az emberek undorítak akik ott vannak. Nem fognak segíteni. Ahelyett hogy normálisan megírnák akkor legalább kedvesebben és nem ilyen bunkón... De nem ,ők bunkók.

2021. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
61%

Istenem, Csak a külső alapján itélnek,tipikus magyar ...

Figyelj nekem is ilyenek jönnek be, 26/N vagyok, ez nem éretlenség ha valakinek az ilyen stílus jön be, szerintem az az éretlenség, ha valakit emiatt szólnak le!!!


Nyugi, találsz majd....:), még előtted az élet! Sok sikert! ;)

2022. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!