Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon félek hogy soha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek hogy soha nem találom meg az igazit.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 vagyok, soha nem volt még senkim...Van egy ideálom viszont az a gond hogy én csak az olyan férfiakat szeretnék akik ebbe beletartoznak, de Magyarországon nem sok van az ilyen férfiakból.Ők pedig tudomást sem vesznek rólam...A velem egykorúak nem nagyon jönnek be. Az elvárásaimból nem tudok lejjebb adni, mert ha lejjebb adok akkor már nem fogok az adott emberhez vonzódni.

Hogy mi is az ideálom? Igazából szeretem az extrémebb külsőt.A hajon annyi a lényeg hogy ne legyen rövid, se szőke. A testalkatra az tetszik ha se nem nagyon izmos, de nem is túlsúlyos.Inkább legyen vékony...Csak az olyan fiúk tetszenek akiknek nagy,karakteres orruk van és minimum 175 centik.

A legfontosabb dolog hogy önálló legyen és ne anyuci kisfia (esküszöm akikkel eddig találkoztam mind az anyjukhoz vannak ragadva,semmi önállóságuk nincsen)

Ők az ideáljaim:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(Remington Leith, Marilyn Manson,Andy Biersack)



2021. aug. 8. 14:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Szóval egy sátánista hülye gyerek az eseted? :D Nem csodálkozom hogy nem találsz senkit magadnak,ugyanis nem mindenki beteg elméjű.


Na de a többi dologra vissza térve...szerinted a te korosztályod már önálló?

Ebben a korban még mindig normális esetben az anyu-apu szavára adnak.

Sőt még a 20 éves korosztály is mostanában még mindig a szüleivel él (tisztelet a kivételnek).


Egyszóval irreálisak az elvárásaid.

2021. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Próbálj felnőni, és ne idióták iránt rajongani. Egy normális férfi már nem fog így kinézni. A kedvedért sem.
2021. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én a 22-27 év körüliekre bukom.Nem az a gond ha a szülei tartsák el,hanem az amikor 0-24ben velük van és az egész kapcsolatotokat kiteregeti nekik
2021. aug. 8. 14:57
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem egyszerűen nem jönnek be más kinézetűek :/
2021. aug. 8. 14:58
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Majd benő a fejed lágya. Legalábbis bízzunk benne.
2021. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
fel fogsz nőni, ne félj és akkor már csak nevetni fogsz ezeken az embereken
2021. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Vagy lejjebb adsz az igényeidből, vagy nem lesz senkid. Más opció nagyon nincs.
2021. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Andy Biersack😍
2021. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Ez aztán igazi ...
2021. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Köszi, hogy eszembe juttattad a palaye royale - lonelyt, bár segíteni nem tudok xd
2021. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!