Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik a lány mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a lány mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát nagyon tetszik egy lány és barátok vagyunk, de fogalmam sincs hogy ő érez e valamit irántam. El tudunk beszélgetni, hasonló a zenei ízlésünk is. Tehát úgy érzem hogy működhetne. Most nyáron a háromnegyed osztály megy egy táborba, és úgy érzem ez jó alkalom lenne, csak egyfolytába a barátnőivel van, úgy meg hát fosok odamenni. Tehát nem tudom mit csináljak.

2021. jún. 25. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez most kérdés?

Tessék bízni magadban! Nincs fosás, egy szimpla “Beszélhetnénk?”-kel hívd el! Ciki, lesz, de ha szereted, megteszed. Tudom, mondani könnyű, de meg kell próbálni

2021. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ha nincs más választás oda kellene menni a barátnői előtt is. Nyilván sokkal nehezebb. de csak van amikor nincs a barátnőivel.
2021. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Két hét a táborig akkor szerintem megpróbálom, mert ugye most szünet van és talán kicsit korai lenne elhívni valahova.;)
2021. jún. 25. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Helyes!
2021. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ne varj a taborig. Hivd el egy uditore vagy fagyira.
2021. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
jaa sztem se várj addig
2021. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátok vagytok, akkor nem bíznék annyira a sikerben. Ha csak haverság van köztetek, akkor még bármi lehet. Talán tábor előtt is elhívhatnád valahova, mert így megtudhatod, hogy szimpi vagy-e neki és a táborban már nem ezt kell találgatnod.
2021. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat!

Egyébként nem mondanám teljes értékű barátságnak, csak jól elvagyunk, és szoktunk beszélgetni. Most nem otthon vagyok, de majd ha hazamegyek a tábor előtt lesz egy hetem. Szerintem kicsit fura lenne egyből úgy elhívni hogy kettesbe leszünk tehát lehet hogy még a tábor előtt megbeszélem több emberrel is hogy találkozzunk valahol.:)

2021. jún. 26. 10:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Nos, akkor kijelentem, hogy haverok vagytok.

Amúgy meg jó ötlet

2021. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ész el, ill. ha nem mutatod ki neki, hogy többet akarsz a barátságnál - akkor maard a mostani helyzet. Viszont, ha többet akarsz, akkor kezdeményezz és akár nyerhetsz is, fele-fele alapon.
2021. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!