Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem bevallani neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem bevallani neki, hogy tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még régen beszéltünk és egyszer elhívtam egy buliba, de vissza utasította mivel barátnője volt (nem tudtam róla, hogy van valakie). Most újra elkezdtünk beszélni, de nem tudom, hogy most mi is van. Ő írt rám először idén, de s0k dolgunk volt így abba is maradt, de most újra én írtam rá. Sokszor mondja, hogy szép vagyok meg ilyenek. Régen viszont nem kaptam ilyen dolgokat. Nem akarom elmondani, mert félek, hogy mit fog mondani, hogy nem-e azt mondja, hogy nem érez semmit.
2021. máj. 17. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdd el te is dícsérgetni őt és elmélyíteni a kapcsolatot. Találkozgatni vele, elérni hogy veled érezze magát nagyon jól. Minél több időt vele tölteni, szeretgetni, érezni fogod ha nem akarja. De ha nekem pasi ként működik ez akkor szerintem neked is kell hogy működjön. Sok sikert kívánok
2021. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert beszélgetés alapján mindig ír. Találkozni már rég találkoztunk
2021. máj. 17. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!