Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik, de nem nagyon besztün...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, de nem nagyon besztünk. Hogy írjak rá?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány. Nagyon tetszik. Ismerem ő is engem. Nem beszéltünk még hosszabban. Annyi volt, hogy én kérdeztem egy párat, ő válaszolt, elsütöttem egy két poént, amitől nagyon cukin mosolygott és zavarba jött. (Olyan vicceket mondtam, amik arra utaltak, hogy szép, cuki)


Most rákarok írni, hogy megismerkedjünk. Hogyan tegyem ezt?


Köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 6. 00:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést! Nem nagyon beszéltünk akart lenni.
2021. febr. 6. 00:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Élőben oda mész és teszed a fejed, ne szórakozz már hogy nem mersz ráírni:D

Ugyan úgy toljad a dumát:D

2021. febr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Figyuzzál igy lögd a dumát szia Erzsi meghihatlak egy kolára van 10 Ft om a többit kipotolod


amúgy bélavagyok menő béla tudod


és csücsörítesz.

2021. febr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rámerek írni, csak azt nemtudom mit írjak. Élőben pedig nemtudok odamenni mert kb 2 hetente futok össze vele
2021. febr. 6. 00:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Bízd magad a sorsra és próbálj NEM nyuszi lenni de ne is Taho :)


A lány tudni fogja hogy mit akarsz hidd el és nem fogja azonnal kimutatni sőt! lefog rázni elsöre biztos :)

2021. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A lányok szeretik "kéretni magukat", a lényeg, hogy ne add fel és menni fog ;)
2021. febr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!