Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok írni a röplabda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni a röplabda játékról egy kető érdkeségeget? (Tetszik egy lány miata)

Figyelt kérdés

Itt gondolok hires rolabdazokrol történetet ami kicsit vicces meg érdekes


Vagy maga a játékról valami érdekes fura szabájt vagy tudni valot ilyenekre gondolok

Nem tudom ,hogy hova ílene ez a kérdés de szentem ide


És ezer hála ha valami kis pozitivumal hozzá járúlsz a válaszodal a kérdésemhez 🙂😘


2021. jan. 30. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg röpizni, és verd meg röpibe... az jobb
2021. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoval leci ne nezetek hulyenek nem nagyon adot ki a googel olyat amit en szeretem volna es nagyon tetszik ez a lany szertném tartani a beszelgetes és így nagyobb ésélj van arra ,hogy talán ősze jövünk 🥺
2021. jan. 30. 18:13
 3/8 A kérdező kommentje:
1es hát...igen de én már sportolok valamit
2021. jan. 30. 18:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg ő több éve röpizik...és csak be égnék
2021. jan. 30. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
de amit akarsz csinálni az szar
2021. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. jan. 30. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mert szabályokat tudja, meg mi a fa*ért mesélnél neki valakiről? Nem tudom olyan elképzelhetetlen a felállás... Mondom inkább állj be röpizni, kérd meg hogy tanítson meg vagy nem tudom
2021. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Atyaúristen, kérdező, botrányos, ahogyan írsz!
2021. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!