Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki v nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki v nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimba aki már év eleje óta figyel és az osztályukkal vagyunk tesin mert a tanárjuk az elvállalt minket. Minden tesin a labdát röpinél felém üti és majdnem minden alkalommal eltalál. Tegnap is órán ültem a padon és csak annyit veszek észre h a labda majdnem lecsap mert megint felém ütötte. Utolsó pillanatban letudtam hajolni de még így is azon agyaltam h miért pont engem választott ki akit mindig leakar csapni. Mikor átvonultunk a nagyterembe tesizni akkor vele kerültem egy csapatba és folyamatosan olyan közel volt hozzám h csak na és minden alkalommal leült a földre és engem stírölt a zöld szemeivel. Játék végénél meg mondta h akkor elém áll és segít a labdát elütni mert annyira le voltam fagyva h mozdulni sem bírtam , a legjobb barátnőm szerint tetszhetek neki. (rólam csak annyit h feladom alaposan a leckét a fiúknak h megszerezzenek mert nemadom könnyen magam mint a legtöbb lány. akinek nem inge....)


Mindketten 18évesek vagyunk



2016. nov. 19. 01:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha közömbös lennél neki szerintem nem nézegetne, meg nem menne folyton a közeledbe.. úgyhogy valószinűleg igen.
2016. nov. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hínnye :D dejó tudni , köszönöm a válaszod ment a zöld pacsi .)
2016. nov. 19. 02:39
 3/9 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. Ha nem tetszenél neki akkor nem foglalkozna ennyit veled😉
2016. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Biztos azért üti feléd a labdát, hogy addig is rá figyeljél (felfigyeljél rá), ha másnem az erejére, hogy milyen erősen képes ütni a labdát.

Neked tetszik a srác?

2016. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
BFF-emmel azt a tervet ötlöttük ki h nem figyelünk oda rá és attól hátha még jobban csinálja. Szerintetek jó ötlet ez?
2016. nov. 19. 17:16
 6/9 anonim válasza:

Szerintem nem. :(

Gondolj bele, ha te adnál felé jeleket és ő közömbös maradna attól jobban érdekelne?

2016. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor veszem a jeleket amiket küld felém de nehogy félreértsem h tetszem neki miközben nem
2016. nov. 19. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, végül mi lett? :D
2018. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi mert elballagtunk középsuliból, de egyszer diákmunkán belefutottam s tök jót beszélgettünk
2018. ápr. 19. 06:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!