Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egy belső vágyam, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy belső vágyam, hogy összejöjjek a fiúval?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet szimplán egy baromnak fogtok nézni, de ez nekem nagyon fontos. Még tavaly ekkortájt volt egy álmom. Abban az egyik fiú osztálytársammal együtt voltam a szobámban, háttérben a 2 legjobb barátnőmmel. A fiú félre hívott, megölelt és azt mondta, hogy "szeretlek". Vége. Ennek volt előzménye is. A barátaim (mind lányok) sokat mondták, hogy szerintük én tetszem neki. Ilyenkor elgondolkodtam rajta, mi lenne ha, de hamar elvetettem, mert neki más

lány tetszik. Aztán jött ez a hülye álom, és azóta vonzalmat érzek iránta. Az elején elég erős volt, azóta halványodott. Egyébként nem csak kinézetre mentem. Elkezdtem vele irogatni,ott még jobban megismertem. +évek óta osztálytársak vagyunk, volt időm elemezni a srácot. Tavaly nyáron (2020) írt az a bizonyos lány osztálytársam (aki tudja mit érzek), hogy ráírt a srác, hogy szereti. Tök örültem, végre megérti a lelkem is, hogy elérhetetlen. (Nem akartam kapcsolatot) Mondtam, jöjjenek össze, elvégre a lány is picit vonzódott hozzá. Össze is jöttek, mindenki boldog. Ezután a lány elmondta a srácnak, hogy én szeretem őt. Égett a fejem rendesen, de nem ez a lényeg. Hetekkel később kérdeztem a lányt, hogy vannak, de azt mondta nincs semmi. Ritkán beszélnek. Itt jött a gubanc. Az én hülye érzéseim egyből tombolni kezdtek, hogy jejj van esély! Egyébként a lány elment tovább tanulni, a fiú meg maradt velem egy suliban. A kérdésem: Lehet egy mélyebb vágyam, hogy összejöjjek a fiúval? És ha az, teljesülhetne? Oh, de gyűlölöm magam ezért...



Egyéb segédeszközök XD


-a fiúnak rólam a lila és a fehér szín jut eszébe. Sose hordok lila ruhát. XD


-amikor beszélgettünk mindig ő zárta le.


-mostanában, ha közel vagyunk egymáshoz rámpillant néha-néha.



2021. jan. 16. 09:04
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem várj vele, hátha elmúlik ez az egész.
2021. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!