Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek a külső vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a külső vagy a belső fontosabb?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettő fontos valamilyen szinten. Mondjuk nálam úgy 75% belső, 25% külső
2020. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettő, úgy 80% belső 20% külső
2020. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
A belső fontosabb. És nem csak úgy mondom, volt már olyan, aki bejött, és hát nem volt olyan jó külseje. Szóval egy bizonyos szinten a külső is számít, de az csak nagyon minimálisan.
2020. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Belső a legfontosabb

Nalam a külső csak annyi, hogy legyenek meg a vegtagjai, legyen foga, es lehetőleg ne legyen 120+ kg mert osszenyomna

2020. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Persze, itt most mindenki szerénykedik, hogy a belső a fontosabb. De amikor tényleg választani kell, tudjuk melyik lesz a fontosabb..
2020. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát én inkább harapnék bele egy olyan almába ami kívülről már olyan szotykos, de belül finom édes és lédús, mint egy olyanba ami kemény, feszes és tökéletesen piros, de belül rohad... A 2. alma alkalmi kalandokra való, könnyebben feledhető, az 1. hosszútávon meg szokott maradni... Nyilván nem mideni nyeri meg a génlottót...
2020. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
#6 vagyok... #5 igen ha valami kalandra vagyom én is a külsőt nézem... de hosszú távon azért belül is ott kell lenni... Mert hiába izgat fel, ha egy nagyképű tapló... Nyilván kamu lenne azt mondani hogy a külső nem fontos, mert azert nyilván ha nem kívánod akkor vége... De sokszor a belső nagyon sokat tesz azért hogy vonzó legyen számomra...
2020. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
#7-es igen, én is erre gondoltam. Csak pl. aki azt írta, hogy “Nalam a külső csak annyi, hogy legyenek meg a vegtagjai, legyen foga, es lehetőleg ne legyen 120+ kg mert osszenyomna” arra kíváncsi lennék, ha odaraknának elé egy fizikai roncsot, akire nem lehet ránézni, vajon akkor is ezt mondaná?
2020. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
#8 Persze... De mondjuk most ne ilyen szélsőségekről beszéljünk, hanem az átlagról... amúgy biztos van olyan aki a szélsőértékeket választja mert neki mindegy...
2020. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Sok kamu h a belso a fontos. Hagyjuk mar... En pl csunya vagyok, de belulrol nagyon jo embernek tartom magam es masok is, megse kellettem evekig a kutyanak se...
2020. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!