Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy belsőre nagyon tetszett valaki, de végül nem jöttetek vele össze, mert a külsejét szégyeltétek volna?

Figyelt kérdés
Mármint egy fajta leétekelő fényt vetett volna rátok, hogy ti ezzel az emberrel jártok. Tudom, hogy undorítóan felszínesnek tűnhetek, mivel ilyet kérdezek, de érdekel, veletek történt-e már hasonló...

2019. márc. 16. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nagyon nem jön be külsőre, akkor azért nem jönnék össze vele, mert ÉN nem tartom vonzanak, nem az érdekelne, hogy MÁSOK mit gondolnának. 😑
2019. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De arról beszélek, mikor te meg tudnál bekélni a külsejével, viszont úgy érzed, az egod serülne avégett, hogy vele vagy.
2019. márc. 16. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted, akkor nem mondasz róla olyanokat, hogy csúnya. Lehet, hogy nem egy modell alkat, de attól még nem kell ilyeneket írni róla. El kell fogadni, hogy olyan a külseje,amilyen. Ha tetszik a belseje, akkor miért nézed a külsejét?

Most mondok egy nagyon rossz példát, de a kecskéket se úgy választják ki, hogy melyik a szebb..Nem?

Ha szégyenled, hogy olyan amilyen akkor inkább ne is próbálj meg vele kapcsolatot létesíteni. És egy kapcsolatban nem lényeges az egód.

2019. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem:)

Nem érdekel mások véleménye. Plusz a külső változik, ahogy idősödik az ember, veszít a "szépségéből". De akinek a személyisége jó, az remélhetőleg jó is marad. És az sokkal fontosabb:)

2019. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak saját tapasztalatot tudok mondani. Van az osztályomban egy nem túl helyes srác. A lányok őt tartják a legrondábbnak az osztályból, őszintén szólva én is. Az elmúlt 3 év során sokszor azt hittem, hogy tetszek neki, mert sokat bámult. Ritkán vagyunk egy baráti társaságban, de olyankor nagyon kedves és mindig jót röhögök vele valamin. Most is úgy tűnik, hogy tetszek neki, mert egy hónapja a bálon azonnal engem kért fel táncolni, a pár nappal ezelőtti sulis ünnepen pedig véletlenül egymás mellé ültünk és végig egymásra mosolyogtunk és nevettünk. Nagyon meg volt köztünk az összhang és nagyon jó érzés volt.

A lényeg az, hogy a belseje nagyon vonz, mert értelmes és kedves, vicces srác. Viszont ha csak a külsejét(arcát) nézem akkor egyáltalán nem tetszik. A testalkata izmos, sportos, viszont az öltözködése sem túlzottan jön be. Így most nagyon nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Ha tetszek neki, akkor még biztos fog közeledni, de nem tudom, hogy tényleg akarok-e tőle valamit. Eltudom képzelni, hogy boldog lehetnék mellette.

Azért is habozok mert közben tetszik egy nagyon helyes és szintén nagyon jó fej srác az évfolyamról. Ősszel tőle is kaptam jeleket, és én is küldtem neki, de aztán ez abbamaradt. Még azóta is tetszik, de most már nincsenek jelek. mégis reménykedek.

Hát ez lenne az én sztorim, azt hiszem kicsit gyerekes vagyok még, de majd rájövök mit akarok. Remélem tudtam válaszolni a kérdésedre :)

16/L

2019. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt, de nem tudtam volna megbékélni a külsejével, és mások előtt sem szívesen vállaltam volna föl (konkrétan szüleim).
2019. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6., nekem is a szüleim jelentenék a legnagyobb "problémát". Úgy érzem "leértékelődnék" előttük, ha bemutatnám ezt a srácot, mintha nekem csak "erre futná"...

Neked mi a bővebb történet? Privátban is szívesen meghallgatnám, ha van időd leírni :)

2019. márc. 17. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha én tudnék hozzá vonzódni, akkor semmiképp nem lenne baj a külseje. Ellenkező esetben biztos nem jönnék vele össze, de NEM mások véleménye miatt
2019. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!