Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek a külső vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a külső vagy a belső fontosabb?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 09:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó a lányok többsége arra vár,hogy telépj,persze van aki külsőt fontosabbnak tartja csak rossz lányt fogtál ki.Nekem a külső nem annyira számít,amúgy se nagyon láttok csúnya embereket a korosztályomba.Szerintem mindenki van legalább 1 arci/testi tulajdonsága ami vonzó.Nem egy kiszemeltemre mondták már amúgyis,hogy csúnya,de nekem nem volt az.Ízlések és pofonok.
2020. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettő az természetesen, de nem egyformán. Jó, nyilván nem akarnék olyan emberrel járni, akire rá sem tudok nézni, annyira nem tetszik, mondjuk ilyen eddig még nem fordult elő. Ha belsőre elnyerte a tetszésem valaki, akkor a külső már nem tud érdekelni.
2020. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Most azt írjátok, hogy összejönnétek egy , aki nem néz ki jól, de belül perfekt.

Na de ha én össze jövök valakivel akkor azért jövök össze mert nekem igenis tetszik, és már-már tökéletes az én szememben. Nyilván a szépség szubjektív, mindenki maga dönti el, hogy kinek mi tetszik, és nincs olyan, hogy mindenkinek ugyan az tetszik.

Ha olyannal jön az ember össze, akinek a külseje nem tetszik neki, akkor az egy idő után halott dolog lesz.

(Vannak kivételek, mivel ugye vannak olyan emberek akik csak a belsőre mennek, és ismerek is ilyent.)

Na de lányok, fiúk, ne játszuk meg magunkat.

Nekem számít a külső, viszont nagyon változatos az ízlésem.

Azt a mondást sem feledjétek, hogy külső meg fog, belső megtart. (több esetben)

Ergo, hiába néz ki valaki nagyon jól, ha a belseje nekem pont nem jön be.

18L

2020. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

Becsületesen bevallok, fifty-fifty😂😂😂

Ha valaki a párom lesz, legyen már olyan, akire szeretek ránézni. A jó belső meg alapelvárás

2020. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8-as/9-es, ha mar ennyire kielemeztetek a válaszom, megsúgom teljes suletlensegeket írtatok :D

Akkor hadd válaszoljak en is,nyilvan nem szelsosegekre gondoltam, hogy full alkoholista például. De ha valaki esetleg aknes pl akkor nem utasitanam ezert vissza mint ahogy a sok kicsi lany szokta ugyebár.

Nem nagyon izgat különben, számomra tenyleg a belső a fontos es csak minimalisan a külső.

Egyebkent kedves 9es nem, ez nem azert van, hogy "mindenáron legyen valakim" csodálatosan elvagyok szinglin, csodálatosan elvagyok kapcsolatban is. Milyen szerencse, hogy nem vagyok tarsfuggo es ugyanolyan jól erzem magam egyedülállókent mint kapcsolatban 😃

2020. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
10# Évek után akkor milyen kutyának kellettél?😀
2021. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!