Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Külsőre nem jön be, de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem jön be, de a belső értékei csodálatosak. Adnátok neki egy esélyt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Az a kérdés, hogy a "külsöre nem jön be" mennyit takar, nem az ideálod, vagy kifejezetten ellenszenves, rondának találod.

Az elsö esetben nem zárnám ki a közeledés, ha második esetben nem sok esélye van egy kapcsolatnak.

2020. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Én igen.

Rengetek lányal találkoztam aki szép volt , de egy utólso sz@rházi.

2020. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Az, hogy egy kapcsolathoz fizikai vonzalom is kell, nem "felszínesség", hanem normális emberi ösztön. Van, akinél ki tud alakulni hosszabb ismeretség után, akkor lehet, hogy van értelme az esélynek, nálam nem szokott. Arról nem is beszélve, hogy ha adnék neki egy esélyt és egy hónap múlva ugyanúgy nem jönne be, de addigra ő beleélte magát, az vele szemben is kegyetlen.
2020. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

az hogy nem jön be, sok mindent jelenthet.

Ha csak ilyen általánosnak tűnik nekem, akkor van sok esélye nálam, ha viszont szerintem csúnya, akkor eléggé kevés, talán valami élmény kell, ami során megismerem a belső értékeit


de kinézet tetszése embertől emberre más, és még a szépség megítélése is változhat idővel

2020. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Jelenleg is olyan párom van akit eleinte nem tartottam szépnek, de ez fokozatosan megváltozott, ahogy egyre inkább megismertem.

Szóval igen, a belső tulajdonság szépítő.

2020. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
92%
Több mint 30 éve élek egy olyan pasival, akiről az volt az első benyomásom, hogy: "OK, elég magas meg izmos, de nem valami jóképű, sajnos egyáltalán nem az esetem, kicsit sem tetszik". Ha most visszanézek róla fotót ebből az időből, már kifejezetten jóképűnek látom. Valami volt benne, ami mégis megfogott, rengeteget beszélgettünk és teljesen belehabarodtam pár hónap alatt, azóta felneveltünk 3 gyereket is.
2020. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Háát, ha abszolút nem vonzó akkor nem lenne értelme összejönni. Fontosak a belső értékek, de ha fizikailag nem vonzódsz hozzá akkor abból nem lesz tartós kapcsolat
2020. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
A kulso valtozik, a belso tobbnyire nem !
2020. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem igen. Ahogy emlékszem, találkoztam már olyan csajjal, aki külsőre bányarém volt, de valami mégis volt benne, ami miatt úgy gondoltam, nem utasítanám el, ha nyomulni kezdene. Zurafura.
2020. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerű! Képzeld el vele az életed,5,10,15 év múlva. Lehet hogy boldogabbá tenne mint egy szép srác 0 belsővel. Mérlegeld magadban szerintem.
2020. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!