Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Haverom barátnője Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom barátnője Miért szemezget vélelem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki régebben párhonapja szerelmes volt belem...

De most össze jott az egyik haveromal pár napja

Most kérdem én miért szemezik velem??? Ha van palija vagyis én azért nézem mért láttam h nézet engem

És én csalódtam benne 🙄

Mert nekem mikor volt csajom ak én nem nagyon néztem rá mass csajokra mikor meg pár napos volt a kapcsolatunk függetlenül atol h ott van e melletem

De nem csak úgy meg nézet hanem bámult nekem ez akor lenne nm elememre ha mondjuk nem lenne a haver nője


Pedig haverom nagyon szereti....és ő meg bámulgat 🙄



2020. dec. 6. 02:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10es ezt csak akor csinálnám ha durvább dolgokat csinálna ez nem olyan nagy dolog nekem az de mind1...
2020. dec. 7. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!