Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Haverom barátnője Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom barátnője Miért szemezget vélelem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki régebben párhonapja szerelmes volt belem...

De most össze jott az egyik haveromal pár napja

Most kérdem én miért szemezik velem??? Ha van palija vagyis én azért nézem mért láttam h nézet engem

És én csalódtam benne 🙄

Mert nekem mikor volt csajom ak én nem nagyon néztem rá mass csajokra mikor meg pár napos volt a kapcsolatunk függetlenül atol h ott van e melletem

De nem csak úgy meg nézet hanem bámult nekem ez akor lenne nm elememre ha mondjuk nem lenne a haver nője


Pedig haverom nagyon szereti....és ő meg bámulgat 🙄



2020. dec. 6. 02:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből azt veszem le, hogy még mindig tetszel neki.
2020. dec. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Erre magamtól is rá jöttem......🙂🔫


De ha ez igaz miéért csinálja???

Mért biztos h nem azéért h féltékenye tegyen

Mért tudja jól h nekem ő nem kell ,azért írtam így mivel külsőleg tetszik meg egy kedves lány...de most valamiért nem szívesen jönnek véle ősze

2020. dec. 6. 02:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Még haver nagyon szerelmes belé
2020. dec. 6. 02:48
 4/11 Thispain ***** válasza:
100%

#3 És? Ő meg még beléd szerelmes ezek szerint. Miért gondolod, hogy nem akar féltékennyé tenni téged?


Amúgy *miért(nem mért), és a fogalmazásodon javíts egy kicsit(ha elkezdesz könyveket olvasni hobbiból, az talán segíthet).

2020. dec. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Foci megvan? Na te vagy a tartalékos.
2020. dec. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert ribizli hajlamú.
2020. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4 es tudom de olyan unalmas 6os az hat....csak ő nem ilyen volt
2020. dec. 6. 10:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen 6-osról beszélsz?
2020. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért, csinálja mert szerelmes beléd, féltékennyé akar tenni és a közeledben akar lenni. Ennyi.
2020. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Beszéld meg vele hogy hagyja abba ezt a viselkedést, mert úgyse ér el vele semmit, a barátoddal meg, ha nem érdekli, szakítson mielőtt túl sokáig húzza az agyát
2020. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!