Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hány évesen csókolóztatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen csókolóztatok először és szerintetek milyen korba ajánlott az első csók?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

17 voltam egy buli után, hát maga a csók meg a pillanat nem volt olyan jó. 😅

Előtte mindig durván rákattantam lányokra, görcsösen kapcsolatot kerestem. Aztóta viszont sokkal lazábban veszem a dolgot.

Nem élek álomvilágban. És ez sokkal jobb.

Írják a többiek, hogy olyannal jó, akit szeretsz. Nekem még olyan nem volt, de az tuti más lesz, és semmit nem befolyásol rajta, hogy buliban smároltam néhányszor. Max annyit, hogy nem leszek tök béna.

18f

2020. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20 voltam
2020. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Laylah ***** válasza:
Másfél hónappal a 18. szülinapom előtt. Olyannal érdemes, akit szeretsz és viszont szeret, úgy a legjobb nem csak az első, hanem mind. :)
2020. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!