Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy nyomjam el a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyomjam el a szerelem utáni vágyakozásomat?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy ha nem szereted magad úgysem várhatod el másoktól hogy szeressenek. Két éve küzdök ezzel, nagyon vágyom a szerelemre, mindig felnyomom az önbizalmamat, úgy érzem szép vagyok, csinos vagyok majd két hónap eseménytelen bohóckodás után megint a padlón vagyok. Folyton, de mindig az jár a fejembe hogy milyen jó lehet ölelkezni, csókolózni, szerelmesnek lenni. A barátnőim szerint teljesen bedepiztem. Minden este emiatt sírok, erről álmodom. Mindig látom a boldog párokat és nagyon elszomorít. A bátyám esküvőjét az asztalnál ültem végig és néztem a boldog, táncoló embereket. Szeretném csak egy csókot van valamit hogy valaha meg tudhassam milyen, de ezt el kell nyomnom magamban, ez nem normális. Tetszik egy srác de esélytelen, a tesóm haverja, és a tesóm azt mondja nagyon bejön neki egy csaj (2 bátyám van) Mit csináljak? Hamarosan 18L

2020. márc. 13. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elnyomni, engedj a kísértésnek, legyen önbizalmad és gondolkodj egy mindjárt 18 éveshez méltóan! A Lehetőség mindenki előtt ott van.
2020. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is pont így érzek, habár nem szoktam sírni.

Nekem ez a hangulatingadozás hónaponta ismétlődik, lehet köze van a menstuációhoz is plussz hormonok.

Nekem sokat segít, hogy naplót írok, és rengeteg esemény szervezésében veszek részt. Igaz ez egy amolyan figyelem elterelés, de eléggé beválik, persze fájdalmas mikor mindenhol szerelmespárokat látsz, vagy pedig a barátnőid mesélik, hogy így meg úgy.

Nekem sem sikerült még párt találni, de talán azért mert, habár vágyok rá, nem állok készen.

Nem kell emiatt rosszul érezd magad, de ha tényleg kezd átfordulni a depresszió irányába, nem ártana megbeszélni egy szakemberrel, hogy mit lehetne tenni ez ellen.

Fogadd el önmagad, tudom hogy nehéz, de ez az első lépés ahhoz, hogy más is elfogadjon és úgy lásson amilyen valójában vagy.

Ne edd magad, éld az életet!


18 éves lány :)

2020. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 exelant ***** válasza:
Nehéz dolog nagyon ez, nehéz ezt leküzdeni, és ha majd lenne is valamikor egy párod, ő is azt az érzést, amit te vársz, nem biztos, hogy úgy adja meg neked, ahogy te szeretnéd tőle elvárni, emiatt is kicsit csalódott lehetsz majd. Lesz valakid, de nem úgy, nem olyan, vagy olyan mély érzéseket táplál felé, amiket te oly régóta táplálsz magadban, hogy egy férfival milyen nagy szerelem valósulhat meg. Ha lesz is párkapcsolatod, maradhat benned hiányérzet. Várni kell, még ha nehéz is, erőltetni nem tudsz úgysem semmit sajnos, sőt akkor még lehet csak nehezebben megy a társkeresés.
2020. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ismerős szituàciò..kb ènis ìgy voltam ezzel.

Szemèlyesen nem tudtam ismerkedni, nem mertem, szègyenlős voltam, nem volt önbizalmam,meg elvègre nem a làny kezdemènyez hanem a fiù..

20 èves koromban ismertem meg a mostani pàrom egy ismerkedős oldalon.

Szerintem egy pròbàt megèr szàmodra:)

Ott csak kèpen làt, felraksz egy vagàny fotòt. Ott ùgyis szinte a belső èrtèkek kerülnek előtèrbe :) Ha gondolod ìrj privàtot.

2020. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!