Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti haragudnatok ezert a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnatok ezert a baratotokra?

Figyelt kérdés
Alig irt mostanaban. Hetvegen volt hogy 2 napot se beszeltunk mert allitasa szerint beteg volt de ami faj az az hogy a baratnomnek tudott akkor irkalni ameg nekem elmondasa szerint egesz hetvegen aludt. Mostmar nagynehezen valaszol...flegman 1-2 szoval

2020. márc. 4. 06:59
 1/5 Csicuki ***** válasza:
92%
Kérdezz rá, hogy akar e még járni veled.mert a legtöbb pasi nem mer szakítani megvárja amíg eleged lesz és te teszed meg. Addig meg csak örlődsz és várhatod a csodát az én volt barátom ugyan ezt csinálta.
2020. márc. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, hogy akkor miért írkált a barinődnek.

Tudom, hogy rossz érzés a tudat, de lehet, hogy itt a vége és el kell engedned.

2020. márc. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Megunt...
2020. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is beszélj vele. Nagyon úgy néz ki, hogy már nem nagyon akar veled beszélgetni.
2020. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Ezek üres kifogások arra, hogy nem érdekled.

Szerintem ne tegyél ebbe már túl sok energiát.

2020. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!