Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti ezt megcsalásnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ezt megcsalásnak vennétek/haragudnátok a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Ha részegen, próbaképp/poénból/felesz, vagy mersz során csókolózna egy, vagy több barátnőjével anélkül, hogy biszexuális lenne, szóval amúgy nem vonzódna hozzájuk.

Hogy reagálnátok, ha ilyen történne? Szakítanátok ezért? Mennyire lennétek kiakadva?



2019. jún. 1. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Össze se jönnék egy ilyen hülyével.
2019. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Részegen. Na már itt eldőlt minden.
2019. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekem, ha lányokkal csinálja nem zavarna akkor sem, ha biszex. Izgatna hogy őt izgatják a csajok is :D
2019. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

3.-on jót röhögtem. Más korosztály, de ismerős pasi is így gondolkozott. Amíg a csaja ott nem hagyta egy nőért, akivel azóta boldogan elvannak :D

Na azóta a pasas máshogy áll a megcsalás kérdéshez.

2019. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2 Miért baj, ha egy tizenéves lány bulizik?
2019. jún. 1. 21:13
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekes dolgok, nem foglalkoznék ilyen lánnyal.
2019. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is az előző válaszolók álláspontján vagyok, 1. Megcsalásnak venném. 2 Ha tudom hogy a csaj alkalmanként is részegre issza magát alapból nem is kezdek vele.
2019. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Össze se jönnék egy ilyennel, az meg, hogy ilyeneket csinál, a családjáról, főleg az apjáról is egy bizonyítvány, mivel az nyilván vagy engedi ezt, vagy annyira fatökű, hogy nem mer ellenkezni, ez a lány meg egy ilyen környezetben nőtt fel.


Az ilyen "nő" szexen kívül semmi másra nem jó, és azon kívül nem is tud mást adni. Habár, nekem még arra se kéne.

2019. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 És a szülőnek honnan kéne tudni ilyesmiről? Nem tudom, melyik lány számolna erről be otthon...
2019. jún. 1. 22:07
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindenkinek van apja kedves utolsó válaszoló. Se anyja.


Egyébként van egy ismerősöm. Ő pasi és ugye az exe biszex, amikor együtt voltak ő azt nem tartotta megcsalásnak ha a lány lánnyal csókolózik, csak ha fiúval.


Egyébként én megcsalásnak tartanám. Ha meg nem biszex akkor hát én nem tudom mit gondolnék :D

2019. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!