Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti ezt megcsalásnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ezt megcsalásnak vennétek/haragudnátok a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Ha részegen, próbaképp/poénból/felesz, vagy mersz során csókolózna egy, vagy több barátnőjével anélkül, hogy biszexuális lenne, szóval amúgy nem vonzódna hozzájuk.

Hogy reagálnátok, ha ilyen történne? Szakítanátok ezért? Mennyire lennétek kiakadva?



2019. jún. 1. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem lennék kiakadva, de belátnám, hogy ennek a "kapcsolatnak" nincs értelme.
2019. jún. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
46%

Úristen az eddigi válaszolok nagyrészt már nyugdíjas!?

Mi az hogy nem lehet részeg!? Könyörgöm tízen éves lanyrol van szó. Alig van ember aki fiatal korában nem bulizott és lett részeg kivéve akik túl nyomok voltak hogy elmenjenek vagy még se hívtak őket. Ne érts félre, nem támogatom a minden hétvégén berugast stb de én a valaszokon döbbentem le. Mintha csak 50+os apácák és lelkészek válaszoltak volna. Ez miért számítana megcsalasnak? Sztem legyél nyugodt, ez nem eljegyzés volt. Sztem semmi okod nincs rá hogy szakíts. Örülj neki hogy van egy belevaló csajod. (lehet a többi válaszoló csak irigy)

2019. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

#12

Te meg leszokhatnál már erről a közhelyes "aki nem ért velem egyet az irigy" dumáról. Szerinted mindenki egy ilyen közönséges lányt akar párnak? Az ilyen legközelebb pasival ia megteszi,mert "csak játék volt és amúgy is részeg voltam". Nem a piával meg a bulival van gond, nekem azzal sincs bajom ha valaki szingliként egyéjszakázik (nekem is volt ilyen időszakom bár huszonévesen). De ha párom van és szeretem,megadom neki a tiszteletet,hogy egy ilyen, alapból intim dolgot más emberrel,nemtől függetlenül nem teszek meg! Mert számomra ez gerinctelen. Szerintem a kishölgy éretlen egy kapcsolatra. Ennyi az egész. Ami nem baj,de akkor legyen szingli és tegyen amit akar. De ne bántson meg mást a gyerekes, bunkó viselkedésével.

2020. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!