Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú csak azt a lányt védi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú csak azt a lányt védi meg akit szeret vagy fontos neki?

Figyelt kérdés
Egy buliban eléggé rám hajtott egy srác és elkezdett a pólóm alá nyúlni meg meg akart csókolni... én ellenkeztem de nagyon erősen szorított. Akkor odajött a fiú aki amúgy a kiszemeltem és szépen mondva elküldte melegebb éghajlatra, megkérdezte hogy jól vagyok-e, rám mosolygott aztán hozott egy italt és leültünk beszélgetni (amúgy ismerjük egymást de mág csak pár mondatot váltottunk) szerintetek bejövök neki?

2019. júl. 31. 23:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis ezelőtt csak pár mondatot váltottunk, de akkor át beszélgettünk az éjszakát. Én kétszer is mondtam hogy menjen nyugodtan a haverjaival bulizni de nem akart
2019. júl. 31. 23:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfiban kivált egy erős ellenérzést az ilyen. Azt tudom mondani, hogy fifty-fifty. Lehet, hogy csak nagyon jóérzésű, és nem akar abban a tudatban élni, hogy megakadályozhatta volna, ezért inkább megakadályozza. Vagy bejössz neki és ezért védett meg. Mindkettő lehetséges opció.
2019. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Egy fiú igen, egy férfi minden nőt, lányt, gyengébbet megvéd ha kell. :)

Legalábbis aki tökös :)

2019. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ő még szerintem fiú mert 17 éves
2019. aug. 1. 00:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi férfi (fiú) bármelyik nőt (lányt) megvédi, ha arra szükség van. Persze vannak olyan gerinctelen férgek is, akik inkább csak lapítanak, vagy még örülnek is, hogy most majd jól megkapja a büdös k.rvája.


Lényeg a lényeg, ebből ne vonj le messzemenő következtetéseket azon túl, hogy a srác tudja a kötelességét.

2019. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!