Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszhetek neki? Mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha netán van benne elírás, helyesírási hiba.


Arról van szó, hogy van egy fiú, aki tetszik nekem.

Ez a fiú, legyen X. Szóval X rengeteget néz. A múltkor is vártam néhány ismerősömet aki vele jár egy osztályba, ezért megálltam az osztályuk ajtajában. X ott állt a tanári asztalnál és a laptopot szerelte és amikor meglátott egész végig bámult és a laptopot is szinte elejtette.


Következőkor pedig álltunk kint a folyosón és beszélgettünk. Elmegy mellettünk az egyik haverja, jól megnéz s elmegy. Nem telt el 2 perc erre a földre estek kb szinte elénk és kacagtak hangosan. X a földön feküdt, konkrétan el volt terülve és miközben kacagott nézett és így köszönt.


Máskor pedig a padon szinte átesett.


A múltkor is, nevezetesen ma mentünk órára. Kinyitottam az ajtót és jött szembe az egyik osztálytársam. Én mentem be és szinte nekimentem, tulajdonképpen egy lépés választott el attól, hogy nekimenjek X-nek.

És ekkor is köszönt és lenézett rám (fél fejjel magasabb, mint én).


Következő szünetben pedig láttam, míg vártuk, hogy tudjunk bemenni a terembe, hogy az egyik haverjával beszélgetnek és felénk néznek. Aztán meg mikor elmentek mellettünk, hallottam valami olyasmit, hogy X kérdezett valamit a visszautasításról.


Utolsó szünetben pedig "bandába" verődtünk. X os ott volt. Nem voltunk sokan, kb 6-an. És a barátjai elkezdték szivatni, hogy meleg. Ezt akkor kezdték, mikor mi is odaértünk s utána kb 5 perccel. És ekkor X elkezdett magyarázkodni, hogy ő igenis a lányokat szereti. A magyarázkodás közben pedig gesztikulált és kb végig felém mutogatott.


Az a kérdés, hogy vajon tetszhetek neki? Tudom, elég reménytelen a helyzet, de na...

Ti mit gondoltok?

Bocsánatot kérek a hosszú szövegért.



2018. nov. 20. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igenis tetszel neki :)

...ez annyira romantikus :)

2018. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, remélem, igazad van :)
2018. nov. 20. 19:44
 3/5 anonim válasza:
Milyen gáz ez a magyarázkodás hogy nem meleg. Biztos mondtam volna hogy igen meleg vagyok. És ez a lány tetszik. Mármint te. Sokkal jobban jött volna ki. Látszik nincsenek még leszállva a golyói 😀
2018. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebből nem derül ki, mivel ezek a helyzetek úgy vannak elmesélve, ahogy te észlelted, és mivel neked tetszik a srác, akaratlanul is úgy észleled a történeteket, hogy az neked kedvező legyen. Lehet hogy tetszel neki, de lehet, hogy csak bebeszéled, hogy feléd mutogat meg ilyenek amiatt, hogy nagyon szeretnéd, ha érdeklődne irántad.

Hangsúlyozom, simán tetszhetsz neki, nem biztos, hogy bebeszéled, de annak is meg van az esélye.

2018. nov. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ebbôl nem nagyon jött le,hogy tetszenél neki. én is nézek sok mindent,néha sokáig és képzeld,nem jön be :/
2018. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!