Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hívott még randira?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hívott még randira? Szerintetek nem is fog?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit osztálytársamon keresztül ismertem meg. Mesélt neki rólam, mert azonos az érdeklődési körünk, és 9 nappal ezelőtt élőben is találkoztunk, de csak bemutatkozni volt időm.

Azt mondta osztálytársamnak hogy nem mer rám írni, mert esetleg rossz néven venném.

Végül én írtam neki csütörtökön, azóta rengeteget beszélgettünk online, kiderült, hogy szinte mindenben megegyezünk.

Mintha célozgatott volna rá hogy találkozni szeretne velem, de lehet, hogy azt csak én értettem félre.

Ennyi idő után már ideje randira hívnia, ha érdeklem, nem?



2017. okt. 30. 13:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és ha én elhivnám, az nagyon gáz lenne? Mennyire fontos, hogy a fiú kezdeményezzen ilyenkor?
2017. okt. 30. 13:34
 2/7 A kérdező kommentje:
*elhívnám
2017. okt. 30. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fontos, és nem gáz, ha a lány kezdeményez.
2017. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mer elhívni :) Kezdeményezz nyugodtan, egyáltalán nem gáz :)
2017. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja,hát,hívd el te randira,és akkor majd meglátod, mi történik!:) Ha igent mond, és gondolja, hogy többször is találkozhatnátok, megismételhetnétek azt a találkát, akkor sínen vagy:)
2017. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Hívd el te, egyáltalán nem gáz :)
2017. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 OLYMPUS válasza:
Hívd el nyugodtan modern időket élünk mindegy ki hív el kit !!
2017. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!