Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randira hívott egy srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívott egy srác, akire csak barátként tekintek!?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, akivel nagyon jóban vagyok, de csak is BARÁTKÉNT. Pénteken randira hívott és nem tudom, mit tegyek. Ha lemondom romolhat vele a kapcsolatom, ha pedig nem akkor is elszúrhatom. Segítsetek!!!!!

2017. jan. 1. 13:12
 1/6 anonim válasza:
Ha biztos vagy, hogy nem akarsz vele többet, mondd meg!
2017. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem talalkozzatok es eloben mondd el neki oszinten h te baratsagnal nem akarsz tobbet. Ez a legjobb ilyenkor hidd el en mar megjartam egyszer emiatt.
2017. jan. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tomi000001 válasza:
Teljesen mindegy ilyenkor micsinálsz mindenképpen megbántod .ne barátkozz vele mert az neki még rosszab lesz inkább kerüld el egy honapig addigra kb kigyogyul belöled vagy lehet te mégis megszereted közbe ;)
2017. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tomi000001 válasza:
hidd el annál rosszab nincs engem is üldözött egy lány akármit csináltam nem volt jo... elkerülöd egy ideig amig eltünik nála a lila köd.pedig nagyon jo fej volt és nem volt csunya se... csak hiányzott az a valami plussz :) kicsit hiányzik néha de nem akarom bántani az érzéseit :)
2017. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki ..

Hitegetni sem jó. Ha tényleg jó barátok vagyok akkor elfogadja és megérti, hogy te nem akarsz többet.

2017. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!
2017. jan. 1. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!