Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell pasizni, ha még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell pasizni, ha még soha nem volt barátom?

Figyelt kérdés

Igazából azt sem tudom,hogy ez az egész hogy működik.Miről kezdjek el beszélni olyan valakivel,akit nem ismerek és benne van a pakliban,hogy nem látom többé ha pl nem jelölöm be valamelyik közösségi oldalon.Mint már mondtam,még nem volt barátom.teljesen tudatlan vagyokXD

16/L



#szerelem #randizás #pasi #előpárkapcsolat
2017. okt. 7. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,hogy ismerősökkel nem szeretnék erről beszélni
2017. okt. 7. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy tudatlan vagy.
2017. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélgetsz vele semmilyen módon akkor esélytelen. Valami közösségi oldal kezdetnek megteszi, írj rá és beszélgessetek. Némaságból még nem sikerült senkinek ez a dolog.
2017. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ugy állj minden sráchoz mint potenciális pasijelölt. Simán beszélgess amiröl szeretsz (kedvenc film, kedvenc sport, lökött osztálytársak).

Ha a srác látni fogja, hogy laza vagy és nem nyomulos, tehát tudsz normálisan kommunikálni akkor lehet esély tovább találkozokra:)

2017. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!