Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a volt baratom baratja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a volt baratom baratja?

Figyelt kérdés
A volt baratommal a szakitas utan is joban maradtunk, de elkezdtem beszelgetni az egyik legjobb baratjaval, aki elhivott talalkozni, de csak hogy beszelgessunk, viszont en nem csak baratkent gondolok ra. Aztan elmondta, hogy o is kedvel engem, de a volt baratom miatt nem szabad randiznunk, mert igazabol o meg nincs tul rajtam. Mikor megtudtam, hogy meg mindig szeret, akkor mondtam neki, hogy inkabb ne beszeljunk, hogy konnyebben tovabb tudjon lepni. Tudom, hogy igaza van a baratjanak, aki tetszik, hogy nem szabad randiznunk, de mit kene csinalnom? Probaljak meg kezdemenyezni, vagy varjam, hogy talan elkezdjek neki hianyozni? Mert lehet nem is gondolja meg magat. 18/L

2017. aug. 2. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Más a cigijét adja körbe, te a puncidat adnád.

EgYik szánalmas,a másik nem.

2017. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En nem lefekudni akarok vele.
2017. aug. 2. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akarjátok a kapcsolatot, akkor az a legtisztább, ha mindketten beszéltek az exeddel. Ha tényleg nagyon jó barátok, akkor elég rosszul sül ki a dolog, hogy rögtön "lecsap rád". Meg ugye az íratlan szabály, házi nyúlra nem lövünk. Igaz, hogy már nem vagytok együtt, és semmi köze, hogy kivel jössz össze akár te, akár a barátja, de ilyen esetben illik tájékoztatni. Ha rábólint, ha nem, így maximálisan nyugodtan vághattok bele a dologba, és nem kell titkolózni meg bujkálni. Max annyi, hogy nem mentek el hármasba sehova, vagy ha igen, akkor nem viselkedtek nagy szerelmesekként.
2017. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2: AKkor mit akarsz vele? 18 évesen nézni akarjátok egymást?

De akkor cseréljük ki a szót: magadat kezded körbe adni.

Így jobb?

Kellemetlen lesz mindhármótoknak. Az exednek azért, mert a legjobb barátjával egymásra vadásztok, így valószínűleg egy barátság megy majd tönkre. Neked kellemetlen lesz, mert az exed az ő legjobb barátja. A srácnak meg azért, mert az exe a legjobb barátja és valószínűleg a szemébe se fog tudni nézni majd..


Most tényleg ilyen kur.....va nehéz találni X milliárd emberből egy másikat? Addig fejezd be, míg az elején vagy.

2017. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
exed a legjobb barátja *
2017. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DollarDog ***** válasza:

Ha a srácok között igazi barátság van akkor nem fogja eldobni egy lány miatt! Legalábbis én biztos nem tenném!

Neked is azt ajánlom hogy ne tegyél tönkre egy barátságot csak azért mert éppen bejön az a srác! Lesz még több ezer olyan srác aki be fog jönni neked, és akivel őssze is jön egy tartósabb kapcsolat! De ez a kapcsolat ha össze jönne nem hiszem hogy tartós lenne!

2017. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!