Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, a tulajdonságaim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a tulajdonságaim közül melyek szimpatikusak nektek és melyikek nem?

Figyelt kérdés

-Meglehetősen határozott férfi vagyok, vannak céljaim és tudom, mit akarok az élettől.

-Őszinteség és szókimondás jellemző rám, nem finomkodom.

-Elégedett vagyok magammal, van bennem némi egoizmus,de azért tisztában vagyok a hibáimmal is,annyira azért nem szálltam el magamtól.

-Nem utálok senkit, inkább magamat szeretem.

-Soha nem irigykedem, sőt örülök mások sikereinek is.

-Pozitívan állok a dolgokhoz és általában a hasonlóan sikeres emberekkel jövök ki a legjobban.

-Nem akarok senkinek sem megfelelni, csak magamnak.

-Gyakran ironizálok, viccelődöm, szívesen csipkelődöm viccesen, főleg ha olyannal találkozom,aki partner ebben.

-Nem veszem olyan komolyan a dolgokat, nem húzom fel magam, inkább lazán élvezem az életet.


2017. márc. 14. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenének.

De millió ember így írná le magát, kívülről mégis mást látni....

Tehát ez alapján nem tud az ember véleményt alkotni.

Sok múlik a kisugárzáson is.

2017. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Plusz, ne az alapján változtass, hogy mi mit mondunk.Ez nevetséges.
2017. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs változtatni, csak kíváncsi vagyok.
2017. márc. 14. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
ez csak a tulajdonságaid kis töredéke, és abból is a jobbak. így jó hogy minden lánynak tetszeni fognak.. én inkább a rossz tulajdonságaidra lennék kíváncsi. mert biztos van abból is elég sok, mint mindenki másban:)
2017. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok csak lányban :DD
2017. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!