Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14f vagyok barátnōt szeretnék de ez most mindegy, valaki leírná hogy a lent látható ugymond túlajdonságaim ugy bejönek e a lányoknak?

Figyelt kérdés

Szoval 14 éves vagyok 62 kg és 182 cm és 8% testzsírom van a BMI-m 18, 7 és mielött beszolnátok hogy egyek rohadt sokat esszem csak egyrészt fiatal vagyok másrészt rohadt sokat sportolok és elvileg 42% a test izmom tehát az itt leirtak a lányoknál elönynek számit? Mármint a tetszésben

Elég hülyén fogalmaztam de remélem értitek. Légyszives ne szologasatok be minden szart. Köszönöm


2016. júl. 31. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád a derékbőségedet, a cipőd méretét, és a holnap reggeli székleted keménységének mértékét, súlyát? Mert ezek nélkül sajnos lehetetlen megmondani...
2016. júl. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hanyas a lábad?
2016. júl. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel nem mondtál semmit. Mondjuk szerintem mindenki leszarja mennyi a testzsír százalékod.
2016. júl. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden oké, de a 8% testzsír nekem nem jön be... Minimum 10%.
2016. júl. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És mennyi idő alatt tudsz elolvasni, értelmezni, és megtanulni egy helyesírásra tanító könyvet?

Mert a külső az egy dolog, de, ha valaki olyan sötét, hogy már a kérdésében több hiba van, mint szó, az azért eléggé gáááááááz.

Valószínüleg egy hozzád hasonló értelmi szintű lánynak nagyon tetszenél.

2016. júl. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Givin' Answers ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a 62 kilógramm egy kicsit kevés 182 centihez. Szerintem felszedhetnél 3kilót. 8% testzsír az elég fit, nem egy nagy dolog, sokan összehozzák, de azért egyértelműen nem a gebe kategória. Figyelj! Azt hiszed gondolom, hogy a 42 százalék durva, de nem az. Egy átlag (nem túlsúlyos) embernek 40% körül van a testizomszázaléka, szóval te is tök átlagos vagy. Nekem pl annó valami 46% volt, és nem vagyok egy hegy (nekem is 8 volt a zsír (azthiszem)).

Na, gondolom azt, hogy előny-e a lányoknál arra érted, hogy az, ha izmos vagy. Valakinek bejönnek a kigyúrt pasik és sokaknak nem. Valaki bírja a kockahasat, valaki meg egyenesen undorítónak tartja. De hidd el, nem ez számít... (Ui.: egy élsportolónak 50%os az izomszázaléka.. (elérheti))


Uui. Sry ha egy kicsit undokan fogalmaztam.

Remélem segíthettem!

2016. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Figyi ezt lányként mondom: le se fos@m. Nem érdekel. Ha tetszik egy fiú, nem azzal fogok odamenni hozzá hogy "jónak tűnik a testzsírod, dugunk?" :D

16/L

2016. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekelnek az értékeid?

14 vagy, 62 kg, 182 magas. Ezek a fontosak.

Minden idióta százalékot leírtál de azt, hogy mondjuk milyen színű a szemed/hajad stb. Ezeket nem.

Na és mit ér a külső ha valaki rohad belülről?

Három használható információ alapján írjuk neked, hogy "Fullos pali vagy"?

2016. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!