Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek ilyenkor és mit nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyenkor és mit nem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel többször is randiztam. Utólag Megemlítette,hogy miért nem fogtam meg a kezét és ölelésnél a seggét. Nekem ez az első egy-két találkozásnál nem megszokott dolog. Rá két hétre bevallottam neki hogy szeretem, erre mondta hogy ő is de csak barátilag.

Szerintetek a következő találkozásnál mit csináljak és mit ne? Puszi,ölelés,kézenfogva sétálás,esetleg csók,stb.?

Elsősorban lányok válaszát várom de fiúkét is (tapasztalataikat) szívesen fogadom.

17/F



2017. jan. 30. 22:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

*seggét

Akkor valaki más írt a nevedben. Elnézést kérek a válaszomért, de egy picit feldühített, hogy valaki ilyeneket irkál. Azt a tanácsot tudom neked adni, hogy találj egy visszafogottabb lányt, aki igazán szeretni fog és nem csak lefeküdni akar veled. Nem azért mondom, mert irigyelnélek vagy olyasmi. Én is már megéltem valami hasonlót és kimondottan rosszul esett. Bár nem ismerlek, sajnállak és én is, akárcsak a többiek, segíteni próbálok. Remélem megtalálod az igazit, aki nem hagy cserben egy másik srác miatt.☺

2017. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Max egy dugásra jó lenne.

Semmi másra.

2017. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
#utolsó jaja !!! :D
2017. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!