Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek ilyenkor és mit nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyenkor és mit nem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel többször is randiztam. Utólag Megemlítette,hogy miért nem fogtam meg a kezét és ölelésnél a seggét. Nekem ez az első egy-két találkozásnál nem megszokott dolog. Rá két hétre bevallottam neki hogy szeretem, erre mondta hogy ő is de csak barátilag.

Szerintetek a következő találkozásnál mit csináljak és mit ne? Puszi,ölelés,kézenfogva sétálás,esetleg csók,stb.?

Elsősorban lányok válaszát várom de fiúkét is (tapasztalataikat) szívesen fogadom.

17/F



2017. jan. 30. 22:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Barátilag szeret, de azért fogd meg a seggét és feküdj le vele?

Én hagynám a p*csába.


21/L

2017. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
4. Vagyok. Véleményem szerint, ha nem volt komoly kapcsolata még a lánynak, és találkozna még veled, akkor nem reménytelen a dolog :) ha sikerülne találkozni, akkor viszont lehet kicsit megriadna ha kezdeményeznél, ezért lehetséges hogy nem ártana ha kicsit feszegetnéd a határokat. Pl.: ha közel ültök nézz a szemébe, és mondj neki valami szépet, miközben picit közeledsz. Szerintem hiba lenne megcsókolnod, mert ha elég jó vagy, magától fog kezdeményezni. :) Vagy! Kezdésképp tedd azt amit kért, egy pillanatra fogd meg a fenekét, vagy a kezét ;)
2017. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

#7 Ő már rég nem szűz. Ez már a negyedik pasija.

Én még szűz vagyok,eddig egy komoly kapcsolatom volt, 2 és fél hónapig tartott, de annak már 3 hónapja vége. 2 hónap szünetet tartottam a csajoknál és utána kezdtem el beszélni a szóban forgó lánnyal.

2017. jan. 30. 22:40
 14/23 A kérdező kommentje:

#4 Próbáltam ilyen módon kedves lenni vele de nem igazán értékelte.

Feladni viszont még nem szeretném mert ki tudja hogy mi lesz.

2017. jan. 30. 22:44
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Rég nem szűz? Mégis miféle világan élünk? 15 évesen negyedik pasija van és nem szűz? Nem azzal van a probléma, hogy elveszítette, hanem hogy a korához képest túl gyakran váltogatja. Szerinted a 2,5 hónap hosszú idő? Másnak pl. a legrövidebb kapcsolata tart 6 hónapot. Vagy hazudik, vagy komoly baja van. Itt mondom meg neked, hogy az a privát üzenet, amelyet írtál nagyon felzaklatott. Ha válaszokat kérsz a piti kérdéseidre, ne panaszkodj, hogy az emberek hosszú tanácsokat adnak. Nekünk is megvannak a saját problémáink, udvariságból és sajnálatból adunk tanácsokat. Tehát értékelhetnéd.
2017. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ember, egy ilyen csajra rá se kéne nézned! Nemhogy még próbálkozni, hátha!
2017. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen aranyos kislány, az első randin meg akarja markoltatni a valagát, aztán lepattintja a srácot, és 1 hét múlva már új pasija van. Igazi kis virágszál. :D
2017. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy még tinik**va is, akkor még jobb. :D Mi a fenét akarsz te egy ilyen rib**ctól? Most őszintén? :D
2017. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#15 Én nem írtam neked privát üzenetet.
2017. jan. 30. 23:00
 20/23 A kérdező kommentje:
#17 Igazad van, feldobtad az estémet:D
2017. jan. 30. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!