Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek ilyenkor és mit nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyenkor és mit nem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel többször is randiztam. Utólag Megemlítette,hogy miért nem fogtam meg a kezét és ölelésnél a seggét. Nekem ez az első egy-két találkozásnál nem megszokott dolog. Rá két hétre bevallottam neki hogy szeretem, erre mondta hogy ő is de csak barátilag.

Szerintetek a következő találkozásnál mit csináljak és mit ne? Puszi,ölelés,kézenfogva sétálás,esetleg csók,stb.?

Elsősorban lányok válaszát várom de fiúkét is (tapasztalataikat) szívesen fogadom.

17/F



2017. jan. 30. 22:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha lány nem szeret úgy akkor ne erőltesd rà a csókot
2017. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 KnightBalazs ***** válasza:
100%
Húha. Ilyen esetem még nem volt. Talán ha még egyszer találkoztok akkor még érdekled. Tedd oda magad. Vagy gondold át, hogy tényleg ilyen lányra van-e szükséged. Ha igen akkor ne bénázz. 17F
2017. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
LEgközelebb mász rá, az ember is egy állat, élvezni fogja úgyis hiába tagadja, ilyenek a nők, csak azt hiszik fura és elítélendő az ha állatok módjára viselkednek, pedig én simán megdobnék pár embert ürülékkel.
2017. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%

Ha tényleg csak ketten lesztek, adj pici puszit az arcára, és ha nem ellenkezik lassan közeledj a szája felé puszikkal. Ha továbbra sem ellenkezik, akkor kezdd pici szájra puszival, a többi adni fogja magát :)

Remélem tudtam segíteni!

17/L

2017. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#1 Szeret engem, barátilag.
2017. jan. 30. 22:25
 6/23 A kérdező kommentje:
#2 Mondta hogy még találkozhatunk;)
2017. jan. 30. 22:25
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg barátilag szeret, akkor miért akarta volna, hogy megfogd a fenekét? Igaz, amikor nagyon össze akartam jönni a barátommal én is csak türelmesen vártam. Végül megtette az első lépést. Az a lány tudja, hogy szereted, szóval most nem kellene kéretnie magát. Fogalmam sincs, mit szeretne ezzel a viselkedéssel elérni. Vagy talán bizonytalan, de mindenképp éretlen egy kapcsolatra. Kérdezd meg tőle, mit akar, miért mondott olyan dolgokat, ha most csak barátkozni akar. Talán csak húzta az agyad, mint az egyik haveromnak az exe.

18/L

2017. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#4 Sokat segítettél.

Csak az a baj hogy közben összejött egy sráccal és így még inkább bizonytalan vagyok. Amúgy a szóban forgó lány 15 éves.

2017. jan. 30. 22:28
 9/23 A kérdező kommentje:

#7 Akkor még teljes mértékben szeretet engem. Volt olyan időszak amikor szeretkezni akart de volt olyan is amikor el akart küldeni a francba, de nem hagytam magam. És ezt mind 1 hónap alatt.

Elég furcsa a csaj. Lassan én sem tudom hogy mit akarok,mert néha nagyon elbizonytalanít engem.

2017. jan. 30. 22:35
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha csupán 15 éves, nagyon keveset tud a párkapcsolatokról. Összejött az első „pasijával” és te ennek ellenére akarod őt? Ne haragudj, de az a lány még nagyon éretlen. 15 évesen ha téged szeret, akkor csak kényszerből jött össze a hapsival. Mert érezte, hogy valaki megfogja a seregét. 2 hónap múlva a válladon fog zokogni, hogy mennyire hülyének érzi magát, mert odaadta a szüzességét egy bunkónak, aki csak azt akarta tőle és eldobta. 😖 Hetes voltam.
2017. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!