Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket mi fog meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mi fog meg egy fiúban?

Figyelt kérdés

Minél részletesebben le tudnátok írni? Külső belső bármi.

Köszönöm


2016. nov. 27. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A keze, hát mi más?

Külső? kéz,kézfej azon az ujjak, így behajlítodnak és megfognak.. belső hát nem vagyok jó bioszból ilyen porcok vannak ott nem?

5L

2016. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kulsore, nalam ez vmi fura dolog, de en a tarkót nezem :D aztan a kezet, h legyen ferfias, eres, vekony.

Majd az arcat, es kulsosegbol kb ennyi.

Belso tulajdonsagban, legyen humora, hatarozott, legyenek celjai, kitudja fejezni az erzeseit, egy adott ido utan.

2016. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belső: Humor, intelligencia, egy kis hülyeség

Külső: Kézfej, száj, arc, összkép

2016. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1es: hat én inkább a dns-re gondoltam de a porcokat is mondhatod

Egyébként milyen egy szép kéz? Sokszor írják de nem tudom milyen a szép kéz? És a jó humor mit takar?XD

2016. nov. 27. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Külső: szem, haj, estleg arcbőr amit általában figyelembe veszek

Belső: mutassa ki az érzelmeit mások előtt is, ez nagyon fontos! Persze nem kell túlzottan csak ugymondd vállaljon fel. Legyen egy kis humorja, vagyis lehessen vele jókat nevetni.

Ne csak a "pasim" legyen hanem a legjobb barátom is, aki meghallgat, figyel arra amit mondok, és nem csak annyit reagál rá hogy oké vagy hogy ez van, hanem fejtse ki a véleményét.

2016. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!