Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi tegyek, elrontottam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, elrontottam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy srác. Osztálytársam volt pár éve, de akkor még nem nézett ki jól (ez nem fontos, csak mondom), és nem is bírtam. Aztán augusztus vége felé elkezdett írogatni, hogy menjünk el ide meg oda. Én meg mindig lekoptattam szegényt. Aztán már egy ideje nem írt, mikor megláttam az utcán és beszélgettünk. Rájöttem, hogy hiba volt lekoptatni, totál aranyos. Ez egy hete volt. Azóta dumálunk üzenetben de nem hívott sehova. Most meg örülnék ha hívna, és el is mennék vele. Mi írjak neki, amivel kicsit utalok erre? Előre is köszi a válaszokat. 14/L

2016. okt. 25. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha csak egy hete beszéltek megint akkor még ne várj csodát! lehet fél, hogy megint lekoptatod....
2016. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez esetben szerintem te tedd meg az első lépés...dobd fel h elmehetnétek valahova (pl. mozi, akkor lehet kifogás h uuu nagyon meg akarsz nézni egy filmet, de a barátaidat nem érdekli. stb.)
2016. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú. Köszi! Majd keresek valami jó filmet moziban! :)
2016. okt. 26. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de én elhajtanálak. Vagy szimpatikus vagy nem, el kell dönteni.
2016. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!