Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor/hogyan/miert mondjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor/hogyan/miert mondjam el a szuleimnek hogy van baratnom?

Figyelt kérdés
Par eve megmondtak hogy ne legyen baratnom de a csaj szep, joarc, sok a kozos meg a segge is jo? Vallas miatt nem akarjak(kereszteny). Azt mondtak majd akkor legyen ha el is tudom tartani. Elmondjam vagy ne?

2016. szept. 23. 05:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
De sok hülye válaszoló van itt. Mit akar egy 14 éves egy lánytól? Az még tanuljon, olvasson, művelődjön, pláne, ha ilyen primitív, mint ez a fiatalember, akinek csak az fontos, hogy jóarc (így, egybeírva) meg a segge is jó. Nem csoda, ha a szülei nem akarják, hogy nőkkel foglalkozzon. Egy 15 éves lánynak sem kellene fiúval foglalkoznia még. Azt, hogy akkor vegye el, ha már el tudja tartani, azt azért mondták, hogy valamivel megindokolják, miért ne foglalkozzon még lányokkal, a kereszténységet is csak azért hozták szóba. Én a szülőknek adok igazat, de persze amilyen önfejűek a fiatalok, úgysem hallgatnak a szülőkre. Inkább ez a fiatalember fiú barátokat szerezzen, pár igazit, akivel fiús programokat tud csinálni, menjenek biciklitúrákra, evezős túrákra, hegyet mászni, barlangászni stb., ne a diszkóban lógjon értelmetlenül egy gyereklánnyal.
2016. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy te meg szuz vagy-e de az a tippem hogy igen. Miert nem lehet baratnom? Vagy majd 30 evesen keressek egy ronda not akivel neked nincs bajod? Engem az pont nem erdekel hogy szerinted lehet-e vagy nem, akkor lesz csajom ha tetszik egy joarc. Nekem az volt a kerdesem hogy elmondjam-e vagy nem. Es azzal mi a baj hogy jo a segge? Inkabb legyen jo mint nem. Ugorj be egy nyugdijjas klubba ahol tudsz ilyen megjegyzeseket tenni az oregeknek a mai fiatalokrol.
2016. szept. 25. 12:13
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja meg persze mibol jott az otlet hogy nincsenek barataim? Es ha megbocsajtasz inkabb moziba megyek a barataimmal mint hogy elmenjek kenuzni...
2016. szept. 25. 12:15
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hülye, az, hogy jóarc, nem épp a szerelem szava... Másrészről, mi az, hgy ronda nő??

Egy, nem nőt keresel, hanem lányt (és nem is csajt), kettő, rengeteg szép lány van, akinek nincs talán tökéletes alakja, de van egyfaja kisugárzása, ami tetszik a normális fiúknak és férfiaknak. Senki sem tökéletes.

Másrészről előző válaszolóknak: igenis kösse a szülei orrára, hogy hol van, mert ők a felelősek érte (legalábbis aszövegből igencsak kiskorúnak kb. 12-14 évesnek látszik).

2016. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el, amior úgy érzed, hogy tényleg megértitek(!) egymást. Ne a szüzesség elvesztésére menj, hogy finoman mondjam...
2016. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az elso oldal valaszoloinak koszonom a masodik oldal valaszoloi pedig pont nem a kerdesre valaszoltak es kerlek titeket mast basztassatok koszonom.
2016. szept. 25. 22:00
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el a dolgokat amikor megtörténnek. Ha van egy kis esze a szüleidnek, belátják hogy jobban járnak ha elmondod a dolgokat, mint ha a hátuk mögött intézed. Megtiltani úgysem tudják.
2022. júl. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!