Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nincs baratnom, es egyedul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs baratnom, es egyedul nem igazan szeretek lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nincs normalis kapcsolatom....

tul.: 15F

Szalkas,picit izmos de vekony testalkatu 55kg

falun elek

nem vagyok gazdag...

van egy ket pattanas az arcomon de szinte eszre sem lehet venni

9mm-es hajam van ma ota. (es szerintem brutalis fejem lett..)

sportolok.humor erzekem jo.

a lenyeg hogy nincs baratnom. ha kenne az meg 200km-re (en szerencsetlen...)

tudom fiatal vagyok meg van meg idom...de en szeretnek valakit csokolni,olelni,puszilgatni ugy ahogy a tobbi fiu a barátnőjét....mindig rosszkedvem lesz ha meglatok egy párt...kedves vagyok minden lannyal jo a humorom,hamar ugrok ha egy lanyt piszkalnak vagy valami. ugy ahogy az oltozkodesem rendben van(nem tehetem meg hogy 100-ezreket koltsek ruhara)

mit csinaljak? nagyon rossz egyedul...:(

bocsi a rossz helyesirasert es a regenyert. telorol vagyok



2015. jún. 23. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vótmá. Mondtad már hogy szörnyű hajad lett
2015. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ez mar masrol is szol..:/
2015. jún. 23. 21:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,látom :D hát a tanácsom az,hogy szard le,hogy ismerkedj faludbelivel,vagy hogy szokás mondani :D vagy szomszédos területeken
2015. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az előző kérdéshez is válaszoltam :D


Én is ugyan ilyen vagyok csak nekem pattanasos az arcom :D


+ nekem is rovid haj volt..


Szóval üdv sorstárs :D

2015. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hogy mit csinálj?? ismerkedj :D egyébként megkérdezhetem hogy hol laksz?? :)
2015. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Debrecen
2015. jún. 24. 17:30
 7/13 anonim válasza:
Debrecen mióta falu? :) egyébként meg hidd el nagyon jol írtad hogy fiatal vagy még. Lesz még csajod. Én is hozzád hasonló helyzetben voltam csak én macis voltam. Így visszanézni az akkori képeimet nem is csodálkozom hogy nem volt senkim :D a lányok elég érdekesen tudnak viselkedni és azért manapság a nagymenő swag srácoknak megy jól a csajozás vagy éppen a kigyúrt csávóknak. 2 éve van párom és kimondhatatlanul boldog vagyok. 20 vagyok hidd el idővel neked is lesz de sajnállak mert pontosan tudom hogy miről beszélsz. Szörnyű érzés hogy szeretnél valakit ráadásul nem vagy a bunkó fajta és mégsem jön össze.
2015. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsi pontositok...Debrecen melletti kis faluban elek. hat igen nagyon rossz:c de hat. majd jon. bele nyugodtam. koszonom a valaszokat :)
2015. jún. 25. 19:38
 9/13 anonim válasza:
Mikepércs? :D az a helyzet hogy ebben a dologban nem is nagyon tudsz mást csinálni csak belenyugodni :) nem próbáltál még felszedni pár kilót? Bár nem tudom mennyire lehetsz vékony.
2015. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Majdnem mikepercs:) mikepercsi lanyokkal nem is ismerkedtem meg. van is egy otletem :D hat. tulsagosan vekony nem. egyebkent egynap legalabb 6-7szer eszek,de egyszeruen nem jon ram semmi:)
2015. jún. 30. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!