Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor/hogyan/miert mondjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor/hogyan/miert mondjam el a szuleimnek hogy van baratnom?

Figyelt kérdés
Par eve megmondtak hogy ne legyen baratnom de a csaj szep, joarc, sok a kozos meg a segge is jo? Vallas miatt nem akarjak(kereszteny). Azt mondtak majd akkor legyen ha el is tudom tartani. Elmondjam vagy ne?

2016. szept. 23. 05:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nálunk még a háziállatnak is több joga van..
2016. szept. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
14 vagyok a csaj 15. Van egy 17eves batyam es neki meg nem volt.
2016. szept. 23. 06:15
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem kell külön bejelenteni, egyszerűen csak mondd, hogy megyek a csajomhoz. Megtiltani úgyse tudják.


Kemény menet lesz úgy tűnik, meg kell majd harcolnod velük, hogy elfogadjanak önálló egyéniségként.


Sok sikert :)

2016. szept. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"a csaj szép, jóarc, sok a közös meg a segge is jó"

te aztán a belső értékeiért szereted a lányt, az biztos...

2016. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
há bazeg én is keresztény vagyok ahogy szerintem elég sokan :D na és? az hogy annak lettél megkeresztelve nem azt jelenti hogy most vallásosnak kell lenned.Mondd meg apádnak Isten azért teremtette az embert hogy szaporodjon a Földön na ahhoz kell asszony is :D
2016. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
9:34 esnek mondom hogyha te szereted a ronda noket akkor okes es nem tudom milyen kulso tulajdonsag az hogy joarc. A segge a raadas
2016. szept. 23. 10:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor a szüleid miért vannak együtt? Ráadásul 2 gyerekekük van? Nálunk nem baj hogy keresztények, nekik nem volt bűn?
2016. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Bocsi előző vagyok félreolvastam hogy

csak akkor engedio ha el tudod tartani

Nem szóltam :s

2016. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell az orrukra kötnöd. Ha kérdezik hova mész, mondd, hogy randira. Ezzel nem hazudsz, de nem is árultad el, hogy már vann barátnőd.
2016. szept. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
*van
2016. szept. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!