Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mien fiúk jönek be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mien fiúk jönek be?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 14. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valaki aki határozott, aki tudja, hogy mit akar és képes kiállni melletem😄

Az olyan fiúk tetszenek, akik viccesek, nem normálisak és nem lehet unatkozni mellettük. Én elég erőteljes személyiség vagyok, ezért valaki olyat szeretnék magam mellé aki tudja ezt kezelni.

Meg persze azért a külső is fontos.

" a külső megfog, a belső megtart"

16/L

2016. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Határozott, jó humorú, de emellett komoly és bármit megbeszélhetek vele. Nem fél kimutatni, hogy vannak érzései, és mindig mellettem áll.

Szerencsés vagyok, mert én megtaláltam. :)

18L

2016. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az okosak, kedvesek, nyugis, csendesebb fajták. A külső meg sose érdekelt, engem pont nem az fog meg. Ami alapján meg akarom ismerni az a viselkedése, beszéde, azon jól látszik hogy értelmes, vagy csak egy a sok neveletlen hülye gyerek közül.
2016. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Általában mindenkinek magas, izmos, jóképű, gazdag és persze nagy legyen neki, mindenki erre vágyik csak nem mondja
2016. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Belsöre egy olyan fiú akivel sok közös témánk van, de mégis tud olyat mondani ami számára fontos, és élvezettel meséli. Akinek szép a mosolya és könnyen elvigyorodik. Legyen szép a szeme, olyan tekintete ami "rabul ejt". Legyen magabiztos, határozott, céltudatos, vicces, és ne érezzem mellette azt, hogy lány létemre én vagyok a "tökösebb". Figyeljen rám ha beszélek, legyen közös hobbink.

Külsőre legyen magas (nálam mondjuk nem nehéz magasabbank lenni ), és nekem jobban bejönnek a vékonyabb, minimálisan/izlésesen izmos fiúk. Imádom ha eres a keze valakinek, és ha jó lába van.


Ez az ideálom, de ha megismerek valakit akkor rajta és rajtam múlik, hogy lehet e belőle valami. :D

2016. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Meg olyanok, akik tudnak írni.

Ne haragudj, de ez borzalmas :DD

MILYEN, JÖNNEK

pls.

2016. ápr. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!