Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Magas, vekony lanyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Magas, vekony lanyok mennyire jonnek be nektek? Ti milyen magasak vagytok?

Figyelt kérdés
Mert 179 cm vagyok, es a legnagyobb problemam, hogy majdnem minden fiu ismerosomnel magasabb vagyok

2016. ápr. 12. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 178 cm vagyok. Ha téged nem zavar, akkor engem sem. Nekem még tetszene is kicsit. Aki olyan magas, mint én, az nem baj. :) Bár nekem ezzel aztán hót felesleges foglalkoznom, nem lesz senkim. De őszinte voltam veled, aztán ez a lényeg. Ez egy vélemény volt. Remélem segítettem! :)
2016. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
194 centi magas vagyok de nekem inkább az alacsony lányok jönnek be, ők aranyosabbak. :)
2016. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
196cm magas vagyok, s bejönnél... ha esetleg... :)
2016. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne probléma, én 188 vagyok.


18/f

2016. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
180cm vagyok. Volt mar 190 magas baratnom nem is rovid ideig. Engem nem zavart. Sot imadtam :) En izmos voltam/vagyok O meg magas. Ennyi :)
2016. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
181 cm vagyok inkább az alacsonyabb törpe lányokat szeretem, de hidd el ha lesz valami az nem a magasságodon fog múlni :D
2016. ápr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én alacsony srác vagyok és már voltam magas lánnyal, jó volt vele dugni :D
2016. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az alacsonyabbak tetszenek, de nem lenne világvége, ha magas lenne a lány. Én 189 vagyok.
2016. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Írj
2016. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobban tetszenek a magasabbak, mint az alacsonyak, de ha már nagyobb, mint én, az valamelyest zavar. Nem az, hogy nem tetszik, hanem hülyén érzem magam mellette.


182cm vagyok, volt már, hogy velem egy magas lány tetszett, nagyon is odáig voltam érte, de bevallom őszintén, nem bántam volna, ha van legalább egy 3 centi közöttünk. Bár probléma ebből nem volt, csak bennem lappangott egy érzés, hogy talán ő jobban örülne egy magasabbnak. Mint tudjuk, alapvetően a lányoknak az az igazi férfi, aki egy fejjel nagyobb náluk. Aztán sok évvel később találkoztam ugyanezzel a lánnyal és az aktuális pasijával, - aki finoman szólva fél fejjel kisebb volt nála, - akkor tudatosult véglegesen bennem, hogy ez a érzés alaptalan hülyeség volt.

2016. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!