Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor legyen vele az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor legyen vele az első csók?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerek egy fiút akivel 2 hete minden nap telefonalunk 1-2 órát, valamelyik elkövetkezendő hétvégén találkozunk de lehet már holnap.Nekem bejön vagy hogy is fogalmazzak, én is neki legalábbis még nem látott személyesen. Személy szerint nagyon örülnék ha első találkozásnál megcsókolna elvégre akkor tudnám mit is gondol rólam. Azonban az egyik haverjával már kavartam 1,5 hónapja de vele megszakadt a kapcsolatom valami oknál fogva és ezután kezdtem ezzel a fiúval naponta beszélni. Ezt is figyelembe véve gáz ha első talinál megengedem, hogy megcsókoljon vagy ha kölcsönös a szimpátia akkor simán mehet?! (mielőtt valaki félre érten nem ez lenne az első csókom csak vele)

Normális válaszokat légyszi:)


L/17



2016. jan. 23. 19:29
 1/2 eznemlényeges ***** válasza:
Ha lesz köztetek kémia, simán mehet
2016. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ha első találkozásnál megcsókolna elvégre akkor tudnám mit is gondol rólam. "

Na, ennél hülyébb felfogást is rég hallottam...

Nem, nem gáz, ha megengeded, bár nem vagyok az első randis csók híve. De ha kezdeményez, akkor ne utasítsd el.

2016. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!