Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet találni ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni ilyen típusú srácot?

Figyelt kérdés

Mostanában tetszenek az ilyen fiúk: kocka, de nem az igénytelen fajta, cuki, vicces, jókat lehet vele nevetni. :)

19/l


2015. dec. 30. 23:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem 21 éves és pont ilyen, megadjama teló számát? :3 14/K
2015. dec. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
14/L (ideje lenne lefeküdni aludni xd)
2015. dec. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 >_< ***** válasza:

Azthiszem találtál párat, talán én is beleférnék bár mostanában inkább csak mérsékelt kocka vagyok.

Eddig az első válasz a legjobb :D

18/F

2015. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 >_< ***** válasza:

Ez kimaradt:

Ha Budapesti vagy akkor rengeteg rendezvényen találhatsz ilyen fiúkat, ott a Game Night, a PlayIT, ésa Bar Craftról amiről sokat nem tudok de létező dolog.

Vidéken nehezebb, nézz be a legközelebbi PlayIT-re, ott bőven vannak. Egy cosplay megdobja az esélyeidet bár az mindenkit odavonz és talán nem csak az értelmesebb fajtát.

Ha van kedvenc játékod vásárolj hozzá kapcsolódó pólót/karkötőt vagy bármilyen kiegészítőt ami jelzés a környezetedben lévők számára, talán ez is segíthet.

2015. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod a kockákat emberként, annyi lehetőség nyílik meg a szemed előtt, amiről korábban sose álmodtál. Még a legkevésbé szép lányok is tudnak maguknak könnyedén barátot találni ebből a bázisból. Ráadásul később többet fognak előreláthatóan keresni, mint a lerészegedő társaik. Sajnos a magyar társadalom még nem tudja értékelni, ha egy fiú tanulással tölti az idejét konditerem helyett. Fejlettebb társadalamkban, mint például Dél_koreában mostanság kezdődik átalakulni a fiúideál. A kérdésedre válaszolva neked egy bme-s, Schönherzes rendezvény az optimális. Várunk téged! :D
2016. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Régen elég nagy kocka voltam, de mára olyan kimozdulós is. Persze, ha nagyon megtetszik egy játék, azzal azért játszom :D, de este felé szoktam sokat sportolni és főleg futni. 15f hát változik az ember. 😅
2016. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha ilyet keresel, akkor tökéletesen ráillek a leírásodra:) 24f
2016. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
2es te kimondottan igényes vagy, megszóllalásig az
2016. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Nekem ilyen barátom van Éés 19 éves. De nem adom😆 16/L
2016. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Kocka alatt azokat érted, akik számítógépes játékokkal játszanak 24/7, vagy pedig akik valóban értenek is a számítógéphez?
2016. máj. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!