Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki hogy az ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki hogy az ne legyen rámenős?

Figyelt kérdés
van egy fiú ,akit egy táborból ismerek és nagyon tetszik de egy éve láttam utoljára .Most bejelölt facebookon és nem ír de nekem még mindig tetszik.mit írjak neki hogy az ne legyen rámenős és esetleg elhívjon randizni

2015. szept. 27. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elhívhatod te is, biztos értékelné, és szívesen elmenne veled. Ettől nem lennél rámenős.:) De persze ez csak az én véleményem...
2015. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"szia, miújság? :)"
2015. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
egyszerűen próbálj meg vele társalogni elsőnek fb-n. fokozatosan egyre többet majd elhívod randira és akkor már egyáltalán nem tűnik rámenősnek. legalábbis én fiú vagyok és ez beszokott jönni.
2015. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak az a bajom ,hogy egy éve nem beszéltünk és akkor most hirtelen csak írjak úgy rá ez elég furán jönne ki

2015. szept. 27. 17:47
 5/8 anonim válasza:
En nem tartom annak. Semmi fura nincs abban h rairsz egy regi ismerosre. De ha annak veled talalj ki egy hulye indokot amivel ra irhatsz. Vagy fura vagy nem muszaj lesz lepned ha nem akarod orokre elfelejteni
2015. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha nekem lennének ilyen lehetőségeim...szimplán ráírsz,hogy szia,rég beszéltünk,mi újság.mivel ismerted innen menni is fog a dolog magától.

sokkal rosszabb,ha egy darab ellenkező nemű ismerősöd sincs,és random kell írogatni mindenkinek,ami általában nem is jön be.

2015. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rá írni ? Sok a kocka gyerek mostanában (bocs kérdező ) de oda kell menni hozzá és személyesen el hívni !
2015. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megtenném de nem egy suliba járunk és fogalmam sincs hol tudok vele találkozni ezért csak egy üzenet esélyes
2015. okt. 18. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!