Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az emberek miért vannak oda a...

Az emberek miért vannak oda a rámenős nagypofájú lányokért?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi ,hogy mint kívülállók mi lenne a véleményetek erről az esetről.Igazából az lenne ,hogy van egy lány osztálytársam, akit ki nem állok a végletekig gyűlölöm szavakban leírni is nehéz :D Az én baráti köröm se szereti, akikkel úgy jóba vagyok de én nem befolyásoltam őket, hogy ne szeressék csak ugyan azon a véleményen vannak mint én..Viszont az osztály nem csak belőlünk áll és a 3/4-e már majdnem "isteníti" amit én nagyon nem értek,hiszen a csajnak feltűnési viszketegsége van igényli a figyelmet de beteges szinten.Mindenben ő akar lenni a középpontban és kibeszél másokat. Kavar is egy csomó emberrel de ez a része nem érdekel ő dolga csak az osztályba már elviselhetetlennek tartom és az ő köre vagyis az osztály többi részét se kell félteni. Én lennék ennyire más? Érdekel a véleményetek:)

17.l



2015. szept. 12. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem. :)
2015. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy ilyen csaj. A felszínen mindenkivel jóban volt, de -mint később kiderült- őt senki nem tartotta igazi barátnak. Végül el is ment az osztályból.
2015. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az irigység egy ember személyiségét torzítja, és jelenleg te ezen az úton jársz. Szerintem vissza kéne róla fordulnod és az embereket normális valójukba látnod.
2015. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok :D Kedves utolsó nem tudom mire gondolsz megvan mindenem én nem akarok a középpontban lenni nem akarom ,hogy velem foglalkozzon mindenki..Egyszerűen csak más típus vagyok mégis mire lennék irigy?:)
2015. szept. 12. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is volt ilyen lány és ez csak a felszínen volt

ahogy kitette a lábát az osztályból vagy hiányzott, egy csomóan mondták, hogy de jó, hogy ma nem jött be az a ribizli suliba, meg ilyenek.

olyan harsány, erőszakosan az előtérbe tolakodó emberke volt, akivel "muszáj" jóban lenni... de a háta mögött rühellték.

Volt osztálykirándulás, ott el akarta játszani a nagyon menőt, elszívott 2 doboz cigit, meg hányásig itta magát. főleg a fiúk mondták, hogy milyen egy ocsmány ordenáré nő.

én, aki meg mindig a háttérben voltam és azt hittem senkinek nem tűnök fel, kiderült később, hogy 3 fiú is belém volt zúgva, de a többiek közül is páran minimum szexig kipróbáltak volna

szóval nem mindig látszik minden a felszínen. nálunk 3.-ben derültek ezek ki, addig totál azt gondoltam, ő az imádott fővezér, akit körülrajonganak.

mondjuk én nem irigyeltem, mert sosem állt közel hozzám ez a "ki akarok tűnni a tömegből"- téma, meg engem nem irritált annyira a viselkedése, mert szándékosan elkerültem ahogy tehettem.

2015. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pufoka8 válasza:

Ismerős ez, hasonlít a volt oaztálytársamra. Szerintem egyesek csak azért magasztalják, mert vagy félnek tőle vagy menők akarnak lenni. És van két-három személy, aki tényleg az igaz barátja. De vaamit a többi osztálytársad elvár tőle.( népszerűség, friss pletyka)

És veled nincs baj. Jogos, hogy nem tetszik, mert eleged van a figyeleméhes személyekből. Úgyis annyi van belölük Dunát lehet tölteni.

2015. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Megnyugodtam,hogy más se nézné ezt jó szemmel és nem csak én vagyok ennyire antiszociális mert hát van egy határ ugyebár..:D
2015. szept. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!