Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rámenős vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámenős vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy pár évvel idősebb srác nálam,és kétszer történt,hogy mikor ránéztem,akkor már nézett.Viszont egyszer volt,hogy ránéztem(5mp)aztán nem nézett el,de én kezdtem nézni,és elég "mosolygós"feje volt.Aztán volt egy pillanat amikor megint ránéztem,és elkaptam a fejem,és ma volt,hogy ránéztem(csak nézelődtem),de hamar elfordultam,de mikor újra arra néztem mintha kicsit elfordult volna de nem is tudom.

Most akkor rámenős vagyok,hogy ránézek meg ilyenek.Nem akarom,hogy azt higgye,hogy tetszik nekem.


2015. szept. 11. 18:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg hogy odébb állt,vagy elfordult akkor azt akarta kifejezni,hogy zavarja ha nézem?
2015. szept. 11. 18:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik ne nézd ilyen egyszerű
2015. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!