Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha túl rámenős...

Mit csináljak, ha túl rámenős egy srác?

Figyelt kérdés
Neten ismertem meg, még nem találkoztunk. Később szívesen találkoznék vele, de még kb semmit sem tudok róla és kicsit "sok nekem az egész ember". Folyton ír, meg nagyon rámenős és rögtön olyan témákat hoz fel, hogy velem komolyan is el tudná képzelni stb. Ez így nekem nagyon sok. Miért nem lehet először csak normálisan beszélgetni? Hogy hozzam ezt a tudtára?
2015. máj. 9. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a srác csak le akar fektetni, minél előbb, aztán ott hagy, azért gyorsítja ennyire a dolgokat, mert nem hosszú távra tervez, csak egy kis kalandra, amihez nem szükséges az ismerkedés.. vigyázz vele:s
2015. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már most sok(k) lenne belőle! Nem még találkozni vele a későbbiekben!
2015. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
És mennyi idős aki ír? ...
2015. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából egykorúak vagyunk. Nem csak szexre hajt, nem vagyok naiv, csak nem veszi észre, hogy túl sok...
2015. máj. 9. 11:53
 5/6 anonim válasza:
Te mennyi vagy?
2015. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
21
2015. máj. 9. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!