Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek a srác...

Hogyan közeledjek a srác felé, hogy ne legyek tolakodó, rámenős, meg hogy ne legyen nagyon feltűnő? 16L

Figyelt kérdés

A sráccal egy évfolyamba járunk, meg néhány órán is együtt vagyunk és előttem ül. Szoktunk beszélgetni, de inkább sulival kapcsolatosan. Nem az a szószátyár tipus, ahogy én se. Egyik nap még jól el lehet vele hülyülni órán, máskor meg meg se szólal. Többször is észrevettem, hogy néz, meg néhányszor zavarba hoztam.

Hogy tudnám elérni azt, hogy felfigyeljen rám?



2015. márc. 29. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd ki neki az árut.
2015. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha visszahúzódó, lehet, hogy még tetszene is neki, ha kicsit határozottabb lennél.
2015. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha így közeledsz felé, jó esetben észre se veszi, rossz esetben azt hiszi, hogy egyáltalán nem tetszik neki. Légy minél feltűnőbb és egyértelműbb!
2015. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
SZAVAKKAL
2015. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is elég visszahúzódó vagyok, és személy szerint örülnék neki, ha valaki határozott lenne, és megpróbálna kimozdítani ebből. 17/F
2015. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2015. márc. 30. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!