Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok valaki meg tanitana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok valaki meg tanitana csokolozni mert nem tudom hogy kell, segitenétek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Csajok én barátnőt keresek,valaki segítene? :) 18f
2015. aug. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon rettegtem fiatal koromban a csókolózástól amíg nem próbáltam. Nekem az volt a taktikám, hogy a lányt követem. És mai napig is ezt csinálom mert ahogy a lány csinálja többnyire úgy is szereti. Szóval aki csak 1 picit dugja át a nyelvét annak csak 1 picit dugum át a nyelvem aki majdnem a torkomra tolja annak jobban, de azért én nem csinálom szintén ezt a végén mindketten rosszul lennénk... :D
2015. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
xDDDDDD Csókolozni nem nehéz, keress 1 ellenkező vagy azonos neműt, és csókold meg ha szereted, vagy beleegyezik!
2015. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Bedugod a nyelved a szájába enyi xd
2015. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Kezd el puszilgatással a többi meni fog hidd el én is ugyanígy paráztam.
2015. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nyáladzol??? Mint egy kutya??? UNDI!!! Legalább anyira mint nyalogatni valakinek a fülét vagy a talpát!
2015. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Pedig én úgy belenyalnék valakinek a fülébe!
2015. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 AisakaTaiga válasza:

Én se vagyok valami profi,fiatal is vagyok a témához,de azért tudok valamennyit a csókolózásról. Táborozok,ott van egy lánybarátnőm,és a többi 7 fiú. Így vagyunk a bandában. Sokat szoktunk felelsz/merszezni,és a csók gyakori. NE NYÁLAZZ! Azt senki se szereti. A lányok kedvenc csókja szerintem a francia csók,ami elég romantikus.

1. Csak a szátok ér össze.

2. Már rajta van a szád az ajkain.

3. Épphogy összeér a nyelvetek.

4. Már megy a nyelves.

Nekem is ez a kedvencem ;)

13/L

2015. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A francia csók mitől romantikus ?
2015. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!